گوشی را از گوش خود دور نگه دارید

|
۰ دیدگاه
phone sar

خطر امواج مغناطیسی که از راه گوشی به سر و قسمت های دیگر بدن شما منتقل می شود را بسیار جدی بگیرید،چیزی که بیشتر از هرچیز شما را تهدید می کند خطر امواج مغناطیسی است.

کلیک- برای مضر بودن امواج مغناطیسی و اینکه چه عملکردی دارند یک آزمایش ساده به شما پیشنهاد می کنیم. موقع شماره گیری، گوشی موبایل را نزدیک اسپیکر قرار دهید  و ببینید چه صدا خش خشی از اسپیکر تولید می شود حتما متوجه این موضوع وقتی که تلویزیون می بینید و کسی به شما زنگ می زند شده‌اید.

فرض کنید روزی ۱۰ تا شماره می گیرید، اگر متوسط زمانی که  شخص مورد  نظر  به گوشی اش پاسخ می دهد را ۱۰ ثانیه و زمان برقراری تا اولین بوق را ۵ ثانیه در نظر بگیریم شما روزی ۱۵۰ ثانیه ( دو دقیقه و نیم ) در معرض امواج الکترومغناطیسی هستید و این میزان خطرناک بوده و باعث آسیب به بدن شما می گردد، در حالی که اصلا نیازی به این کار نیست .

شما می توانید شماره رو بگیرید و منتظر باشید تا تماس برقرار گردد. حداقل به این کار وقتی که  نیاز نیست  گوشی را به گوشتان بچسپانید مانند مواقع رانندگی و یا زمانی که به اصطلاح دستتان بند است مقید باشید. باید گفت که اثر مخرب امواج مغناطیسی بر بدن در دراز مدت به سلامتی آسیب می رساند و باعث ناهنجاری و اختلال در قسمت های مختلف بدن می شود. پس تا جایی که می توانید گوشی را دور از بدن خود نگه دارید.

4 پسندیده شده
زینب یزدانبخش
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.