سرویس وای‌فای اپراتور اول راه‌اندازی شد

|
۰ دیدگاه
سرویس وای‌فای اپراتور اول راه‌اندازی شد

اپراتور اول اقدام به ارائه خدمتی خلاقانه کرده است. همزمان با عیدسعید غدیرخم اپراتور اول سرویس وای‌فای ویژه خود را راه‌اندازی کرد.

به گزارش کلیک، با استفاده از این خدمت تمام مشترکین همراه اول می توانند در اماکن عمومی به سادگی از اینترنت وای‌فای که وای‌فای اول نام‌گذاری شده است، با سرعت ویژه استفاده کنند و یک اتصال پر هیجان را تجربه کنند.

تنها مشترکان اپراتور اول می‌توانند از وای‌فای اول که اینترنتی با سرعت بسیار بالاست، استفاده کنند.

وای‌فای اول تجربه استفاده از اینترنت با سرعت و کیفیت بسیار بالا در مکان‌های عمومی، اتصال آسان به اینترنت، حفظ باتری تلفن همراه به علت کم مصرف بودن وای فای در مقایسه با دیتای گوشی و مدیریت متمرکز مصرف در قالب بسته نوترینو را فراهم می‌کند.

مشترکین اپراتور اول می‌توانند در مکان‌هایی که نشان وای‌فای اول را مشخص است، از اینترنت پر سرعت وای‌فای اول استفاده کنند و تنها کافی است وای‌فای گوشی خود را روشن و به WiFi Aval متصل شوند.

آن‌طور که اپراتور اول گفته در وای‌فای اول مصرف اینترنت در قالب حساب نوترینوی مشترک انجام می‌شود. اگر مشترک بسته نوترینو داشته باشد، مصرف وی در قالب همان بسته انجام شده و در غیر این صورت مصرف مانند مصرف عادی اینترنت محاسبه می‌شود.

در حال حاضر تعداد بسیاری از نقاط در کشور این خدمت را به مشترکان اپراتور اول ارائه می‌دهند. مکان‌هایی مانند فرودگاه‌ها، مراکز فرهنگی، مراکز تجاری و نقاط پرتردد دیگر که هر روز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

 

1 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.