شمع هوشمندی که با تلفن همراه روشن می شود

|
۱ دیدگاه
شمع هوشمند لودلا

شرکت لودلا از جدید ترین فناوری خود رو نمایی کرد. اولین شمع هوشمند و ایمن جهان که با تلفن همراه روشن می ‌شود.

به گزارش کلیک، این شمع هوشمند که در دنیا نظیر ندارد توسط گوشی هوشمند شعله ور می شود و  در روشن کردن آن نیازی به استفاده از کبریت و فندک نیست.

این شمع هوشمند و ایمن  از فناوری “وای – فایر” استفاده می ‌کند و از طریق تلفن همراه قابل روشن شدن و کنترل است.

شمع لودلا از ایمنی بالا تری نسبت به شمع های رایج امروزی برخوردار است و از طرفی روش استفاده از آن نیز ساده تر است. داخل این شمع هوشمند، مقدار کمی موم قرار داده شده که قابلیت تجدید دارد و با شعله شمع، می‌ سوزد.

همراه این شمع، یک اپلیکیشن رایگان موبایل نیز ارائه شده که کاربر می ‌تواند با  استفاده از آن، یک یا چند شمع هوشمند را بدون اینکه نیاز باشد از جای خود بلند شود، روشن کند. داخل هر شمع یک باتری وجود دارد تا فتیله را روشن کند.

مزیت و قابلت فوق العاده ای که در رابطه با این شمع هوشمند باید گفت این است که  این شمع هوشمند با نزدیک شدن کودک یا افتادن تصادفی، به طور خودکار خاموش می ‌شود. قیمت این محصول ۹۹ دلار اعلام شده است.

 

شمع هوشمند لودلا

۵۷۳۵۴۲۵۲

شمع هوشمند لودلا

شمع هوشمند لودلا

شمع هوشمند لودلا

3 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: مهناز

خیلی جالب بود…

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.