آیا بازی نوستالژیک تیکن به پلی استیشن ۴ پرو می رسد؟

|
۰ دیدگاه
پشتیبانی Tekken 7 از پلی ‌استیشن۴ پرو

به گفته طراح بازی Tekken 7 هنوز تصمیمی در رابطه با پشتیبانی گرفته نشده اما قرار است این بازی در اوایل ۲۰۱۷ بر روی پلی استیشن ۴، ایکس‌ باکس ‌وان و رایانه‌ های شخصی عرضه ‌شود.

 به گزارش کلیک، بعد معرفی پلی ‌استیشن ۴ پرو معمولا سازندگان برای استفاده از مزیت هایش از آن پشتیبانی می کنند. مثلا برند های درخشانی مثل Uncharted 4: A Thief’s End، Shadow of Mordor، Deus Ex Mankind Divided، inFamous Second Son  و  Ratchet And Clank  وقتی که به روز رسانی را دریافت کردند با استفاده از مزیت های کنسول جدید با رزولوشن بالاتر اجرا می ‌شوند.

اما باید در رابطه با بازی هایی مثل Tekken 7 بگوییم که تصمیمی در رابطه با پشتیبانی اش گرفته نشده. طراح این بازی، مایکل موری در مصاحبه اش با وب ‌سایت تکن گیمر گفته است: شرکت ما هنوز راجع به این موضوع تصمیمی نگرفته و وضعیت Tekken 7 نا مشخص است.

تصمیمی که باندای نامکو درباره‌ پشتیبانی از این کنسول میان‌ نسلی یعنی پلی ‌اسیتشن ۴ پرو می گیرد، قطعا جالب خواهد بود. امیدواریم که بازیکنان بتوانند آن را با کیفیت بهتری بر روی پلی‌ استیشن۴ اجرا کنند و از آن لذت ببرند. Tekken 7 در اوایل ۲۰۱۷ بر روی پلی ‌استیشن۴، ایکس‌ باکس ‌وان و رایانه‌ های شخصی عرضه می ‌شود. تاریخ دقیق این انتشار مشخص نیست اما شایعاتی که وجود دارد از انتشار آن در آخرین هفته فوریه ۲۰۱۷ می گوید.

0 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.