آموزش راه اندازی بلوتوث لپتاپ دل در ویندوز۸

|
۰ دیدگاه
dell

اگر احیانا با نصب ویندوز ۸ در راه اندازی بلوتوث لپتاپ های دل Dell به مشکل برخورد کرده اید می توانید با این روش سریعا تنظیمات آن را درست کنید.

کلیک-  اگر بلوتوث لپتاپ برند دل شما با نصب ویندوز ۸ ناپدید شده است و یا درست کار نمی کند برای راه اندازی مجدد آن این آموزش را تا آخر بخوانید.

اگر بلوتوث را در قسمت نوتیفیکشن نمی بینید ابتدا باید ببینید درایور مربوط به بلوتوث نصب شده است یا نه؟ برای اینکه متوجه این موضوع شوید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

۱-برای اینکه ببینید درایور بلوتوث  نصب است یا نه  برروی computer کلیک راست کنید و گزینه manage را  انتخاب نمایید. اگر تنظیمات مشابه تصویر زیر بود بود نصب شده است.

bluetooth setting

۲- اگر  درایور بلوتوث شما نصب بود آموزش را از مرحله ی چهارم دنبال کنید و اگر نصب نبود اول لپتاپ را از حالت هیدن در آورده و بعد به مسیر D:\dell\drivers\R226746

بروید و با توجه به ۳۲ یا ۶۴ بیت بودن ویندوز یکی از پوشه ها را باز کنید و برروی BTW  کلیک راست کرده وگزینه properties را انتخاب کنید و مانند عکس زیر گزینه Run this program….  را تیک بزنید و سپس بر روی  اوکی  کلیک کنید.

bluetooth setting 2

۳-  بر روی ست آپ  Inst کلیک کنید و مراحل نصب را  next بزنید تا درایور کامل نصب شود.

bluetooth setting 3

۴-لپتاپ را ری استارت کنید.

۵- مانند مرحله اول از نصب درایور مطمئن شوید اگر نصب نشده بود مراحل قبل را دوباره تکرار کنید. برای ارسال و دریافت کردن فایل باید کلمه  fsquirt را سرچ کنید. Fsquirt را باز کنید.

bluetooth setting 4

اکنون بلوتوث شما قابل استفاده است فقط به این نکته دقت کنید که قبل از استفاده از بلوتوث, بلوتوث باید دستگاه و یا گوشی شما را بشناسد. پس باید قبلا مراحل pair را در لپتاپ خود با دستگاه یا گوشی خود طی نمایید تا بتوانید از طریق بلوتوث قادر به ارسال و دریافت فایل باشید.

 

0 پسندیده شده
زینب یزدانبخش
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.