خبرهایی از هوآوی Mate 9 و استفاده از اسکنر عنبیه

|
۰ دیدگاه
احتمال وجود اسکنر عنبیه در هوآوی Mate 9

اخیرا خبر های زیادی درباره هوآوی  Mate 9 به گوش می رسد. در بین این خبرها، گفته می شود که احتمالا این گوشی قرار است به یک رم ۶ گیگابایت، یک دوربین اصلی مدل “لیکا” مجهز باشد و در ۹ رنگ متفاوت به بازار بیاید.
به گزارش کلیک، همچنین این فبلت ممکن است به یک اسکنر عنبیه هم مجهز شود. این اسکنر مشابه همان کاربردی که در گوشی گلکسی نوت ۷ داشت، احتمالا به عنوان وسیله تشخیصی مشابه حسگر اثر انگشت به کار می رود. در حالی که چنین ابزاری می تواند ده ها ویژگی جالب توجه را به Mate 9 اضافه کند، با این حال از آن ابزارهایی نیست که همه افراد در زندگی روزمره از آن استفاده کنند.
در کنار امکان وجود اسکنر عنبیه، شایعه دیگری وجود دارد مبنی بر این که  این گوشی قرار است با داشتن SoC 960 مدل Kirin، رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی، همراه با نسل دوم ساعت هوآوی عرضه شود.  اولین مدل از سری ساعت های هوآوی، از خوش قیاقه ترین فناوری های پوشیدنی بودند. با این حال، امیدواریم که نسل دوم این ساعت ها یعنی Huawei Watch 2 هیجان و زیبایی بیشتری داشته باشد.

فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.