تلفن همراه خود را با نور خورشید شارژ کنید

|
۰ دیدگاه
شارژر خورشیدی بسیار نازک تاشو

شارژر خورشیدی بسیار نازک تاشو، فناوری جدیدی از محققان شرکت Yolk است که با آن می توان هر دستگاهی را با استفاده از نور خورشید شارژ کرد.

به گزارش کلیک، این شارژر یک شارژر خورشیدی بسیار نازک تاشو است که می توان از آن برای شارژ کردن دستگاه‌ های الکترونیکی استفاده کرد. این فناوری که کاغذ خورشیدی نام گرفته، دو پانل خورشیدی با قابلیت شارژ پنج واتی دارد. به طوری ‌که طی دو ساعت و نیم می‌ تواند تلفن هوشمند را به طور کامل با نور خورشید شارژ کند.

با این کاغذ خورشیدی می توانید با استفاده از اتصال USB همه دستگاه های خود را مثل باتری ‌های بدون شارژ، دوربین ‌ها و دستگاه ‌های بازی شارژ کنید. قابلیت این شارژ فقط به این مورد محدود نمی شود بلکه با این شارژ هم چنین می توانید با افزایش تعداد سلول‌ ها لپ ‌تاپ و تبلت‌ خود را نیز شارژ کنید.

و اما مهم ترین و جالب ترین قسمت این ابتکار پانل ‌های خورشیدی کم وزن است که به راحتی قابل حمل است. به این ترتیب به آسانی  می توان آن را بر روی کوله ‌پشتی نصب کرده و دستگاه تان را شارژ  کنید. هر سلول حدود ۴٫۵ اونس وزن دارد.

  شاید الان این نکته به ذهنتان خطور کرده باشد که در مواقعی که هوا ابری است این شارژ بی استفاده می شود. باید بگوییم که اصلا نگران این موضوع نباشید، چون می ‌توانید به صورت دستی آن را شارژ کنید. بعدا این دستگاه به طور خودکار در زمان وجود نور خورشید شارژ می شود.

1 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.