ترفندی برای برش سریع ویدئو در آیفون

اگر  دنبال راهی ساده هستید که برای اینستاگرام خود برشی کوتاه از ویدئویی را که با آیفون ۶ گرفته اید داشته باشید این آموزش را دنبال کنید.

کلیک- آیفون ۶ امکانات بسیار بالایی برای ضبط و ویرایش ویدئو در اختیار شما می گذارد  این موبایل با دوربین هشت مگاپیکسلی و پشتیبانی از فوکوس خودکار، نه‌ تنها باعث شده کاربرانش به عکسبرداری تشویق شوند بلکه امکانات ضبط ویدئویی بالایی را فراهم آورده است.

 اگر به طور مثال می خواهید با آیفون ۶ قسمتی کوتاه مثلا ۱ دقیقه را از ویدئویی ۳۰ دقیقه ای  برش دهید و در شبکه ی اجتماعی به اشتراک بگذارید به این مراحل توجه کنید.

۱- به صفحه‌اصلی دستگاه مراجعه کرده و روی  آیکن یا ابزار Photos بزنید.

۲ ـ از فهرست آلبوم‌ها به آلبومی که فایل ویدئویی موردنظر را دارد، بروید.

۳ ـ ویدئوی موردنظری را که می‌خواهید بخشی از آن را برش دهید انتخاب نمایید.

۴ ـ نوار تایم‌لاین را در بخش بالای ویدئو به دقت مشاهده کرده و با استفاده از اسلایدرهای موجود در سمت چپ و راست، آغاز و پایان بخش موردنظر را که قصد دارید برش داده شود انتخاب کنید.

۵ ـ پس از مشخص کردن بخش موردنظر، از بالا سمت راست روی گزینه Trim فشار دهید.

۶ ـ در این مرحله باید یکی از گزینه‌های Trim Original یا Save as New Clip را انتخاب کنید. کاربرد هرکدام از این گزینه ها به شرح زیر می باشد:

الف:Trim Original انتخاب این گزینه موجب می‌شود ویدئوی اصلی شما برش داده شده و پس از آن دسترسی به ویدئوی اصلی امکان‌پذیر نباشد.

 ب: Save as New Clip با انتخاب این گزینه، ویدئوی اصلی همچنان بدون تغییر در دستگاه شما باقی می‌ماند و قسمت برش داده شده به‌صورت یک ویدئوی جدید در آن ذخیره می‌شود که پیشنهاد می‌کنیم این گزینه را انتخاب کنید.

الان شما یک ویدئوی یک دقیقه ای مختصر و زیبا دارید که می توانید در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *