سامسونگ گلکسی On8 تا چند روز آینده عرضه می شود

اتفاق بزرگ بعدی که توسط سامسونگ رخ خواهد داد، عرضه گوشی گلکسی On8 باشد. اگر چه گفتنی است که این گوشی احتمالا بازارهای بزرگ را تجربه نخواهد کرد یا حداقل سامسونگ فعلا برنامه ای برای آن ندارد.

به گزارش کلیک، احتمالا این گوشی تا چند روز آینده وارد بازار خواهد شد. به تازگی هم Flipkart که یکی از عرضه کنندگان بزرگ گوشی در کشور هند می باشد، در تیزری کوتاه بخشی از مشخصات فنی و سخت افزاری این گوشی را منتشر کرده است.

در این تیزر تبلیغاتی نامی از گوشی گلکسی On8 برده نمی شود، اما از آن جا که نام Flipkart به عنوان یکی از فروشندگان بزرگ این گوشی در لیست سامسونگ آمده است، به طور قطع این تیزر در مورد این گوشی می باشد. از این نظر می گوییم به طور قطع، که فروش این گوشی تا چند روز آینده شروع می شود و چه دلیلی محکم تر از این که Flipkart می خواهد تبلیغی برای فروش این گوشی انجام داده باشد. شاید دلیل این که نامی از این گوشی در تیزر برده نشد، سیاست سامسونگ بوده باشد.

البته این به این معنا نیست که گلکسی On8 در همان روز عرضه شود، و ما انتظار داریم که این اتفاق چند روز زودتر رخ دهد.

از مشخصاتی که Flipkar منتشر کرد می توان به صفحه نمایش Super AMOLED آن اشاره کرد که از رزولوشن فول اچ دی پشتیبانی می کند. علاوه بر این، قاب فلزی تفاوت بزرگ دیگری است که این گوشی با دیگر گوشی های این سری دارد.

گذشته از این جزئیات، هیچ اطلاعات دیگری در مورد گوشی هوشمند جدید سامسونگ منتشر نشده است. با این حال، با خیال راحت می توانیم بگوییم که این دستگاه با سیستم عامل ۶٫۰ مارشمالو عرضه خواهد شد.

بقیه مشخصات این گوشی به احتمال زیاد در روزهای آینده به منظور افزایش اشتیاق کاربران به خرید منتشر می شود. جدای از سخت افزاری که در گلکسی On8 به کار خواهد رفت، قیمتی که سامسونگ بر روی این گوشی خواهد گذاشت، می تواند جالب و تاثیرگذار در فروش آن باشد. چرا که طبق گفته این شرکت، گلکسی On8 قرار است پیشرفته ترین مدل این سری از گوشی ها باشد.

با اخبار تکمیلی این گوشی با ما همراه باشید.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *