نرم افزاری که باتری گوشی را سریعتر شارژ می کند

|
۰ دیدگاه
شارژ کردن سریع باتری گوشی

نرم افزار اندروید Faster Charger به شما کمک می کند تا بتوانید باتری گوشی تان را به اندازه ۱۵ تا ۳۰ درصد سریع تر شارژ کنید.

کلیک- اگر شما هم  از منتظر ماندن برای شارژ کردن باتری موبایل خود خسته شده اید باید بدانید که فناوری راه حل خوبی را پیش پای شما گذاشته. شما می توانید با نرم افزار اندروید Fast Charger گوشی خود را سریعتر شارژ کنید.

این نرم افزار سطح ولتاژ را در گوشی شما مدیریت می کند و با قابلتی که دارد باعث می شود گوشی شما به اندازه ۱۵ تا ۳۰ درصد سریع تر شارژ شود .

همچنین این نرم افزار هنگام شارژ شدن برای شما اعلان نشان می دهد. برای استفاده از این نرم افزار باید در هنگام شارژ کردن آن را در حال اجرا داشته باشید.

برای این کار باید اپلیکیشنی به نام Faster Charger را نصب کنید. نحوه‌ کار این اپلیکیشن این گونه است که شما اول دستگاه خود را به شارژر متصل کرده، سپس اپلیکیشن را باز نموده و دکمه‌ Start را لمس می کنید. این اپلیکیشن سایر اپلیکیشن‌ ها که مشغول استفاده از باتری هستند و باعث تاخیر عملیات شارژ می شوند را می‌بندد و سرعت شارژ را بین ۱۵ تا ۳۰ درصد افزایش می‌ دهد.

4 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.