ایران تلکام ۲۰۱۶ آغاز به کار کرد

|
۰ دیدگاه
ایران تلکام ۲۰۱۶ آغاز به کار کرد

صبح امروز، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام به مدت ۴ روز آغاز به کار کرد.

به گزارش کلیک، نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام، به مدت ۴ روز از ۴ مهرماه تا ۷ مهرماه جاری، از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.

هدف این نمایشگاه بین‌المللی، عرضه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌های متخصصان کشورمان و شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی است.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام درباره آخرین دستاوردهای کشورهای خارجی در زمینه صنعت مخابرات و فراهم آوردن بستر مناسب جهت انتقال بیشتر فناورهای روز کشور اطلاع رسانی خواهد کرد.

موضوعات اصلی این دوره از نمایشگاه شامل انواع سیستم‌ها، تجهیزات و سرویس‌های مخابراتی اعم از انواع آنتن‌ها و کابل‌های مخابراتی تجهیزات ماهواره‌ای، تجهیزات سنجش و اندازه‌گیری، تکنولوژی ارتباطات ماهواره‌ای، سیستم‌های ارتباطات کابلی و سیستم‌های دریافت و ارسال ماهواره‌ای خواهد بود.

موضوعاتی از قبیل نرم‌افرازرها و سخت‌افزاراهای مخابراتی ارتباطی، وسایل و تجهیزات انتقال و ادغام داده‌ها و تجارت الکترونیک از جمله موضوعات مرتبط با این دوره ایران تلکام ۲۰۱۶ خواهد بود.

در این دوره از نمایشگاه نمایندگانی از ۲۲ کشور اسپانیا، اسلونی، امارات متحده عربی، انگلیس، افریقای جنوبی، آلمان، جمهوری چک، چین، روسیه، ژاپن، سوئد، فرانسه، فنلاند، قزاقستان، کانادا، کره جنوبی، کویت، لهستان، هلند، هند، ویتنام و یونان حضور خواهند داشت.

حضور شرکت‌های خارجی در این نمایشگاه بیشتر در راستای انتقال دانش فنی وفناوری روز جهان به کشور بویژه در شرایط پساتحریم خواهد بود و فرصتی برای بهبود ارتقای صنعت‌های مختلف کشور در فضای رقابتی است.

این نمایشگاه نسبت به دوره گذشته افزایش متراژی در حدود ۷ درصد و حضور شرکت‌های خارجی حدود ۱۹ درصد رشد داشته است.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.