فیفا ۱۷ را روی گوشی همراه بازی کنید

|
۰ دیدگاه
نسخه فیفا 17 بر روی گوشی

اپلیکیشن فیفا ۱۷ قرار است برای iOS، اندروید و ویندوز فون به بازار بیاید. هر طرفدار فوتبال می داند که این موقع از سال، زمان فیفا است! پس از سال ها تلاش و تجربه در زمینه محیط بازی لمسی، این بار EA Sports نسخه موبایل فیفا ۱۷ را آماده ارائه کرده است.

به گزارش کلیک، با این که بازی های روی گوشی با مزیت ها و محدودیت های خاص خودشان همراه هستند، طرفدارن پر و پا قرص فیفا خیلی خوب می دانند که Xbox  و پلی استیشن برای راه اندازی مسابقات قهرمانی مناسب تر هستند.  بااین حال، برای آن هایی که می خواهند در هر جایی که هستند بتوانند فوتبال بازی کنند، و خودشان را به چالش بکشند، EA Sports اپلیکیشن فیفا ۱۷ مخصوص موبایل را هم به بازار می فرستد.

برای استفاده از این اپلیکیشن، باید اول فیفا ۱۷ را روی Xbox 360، Xbox One، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴ و یا کامپیوتر خود داشته باشید و از آن جا می توانید به FIFA Ultimate Team خود دسترسی پیدا کنید و هر چه را که برای نقل و انتقالات و سایر مسائل بازی نیاز دارید، مدیریت کنید.

این اپلیکیشن همه دستگاه های دارای اندروید ۴٫۱ به بالا، دستگاه های دارای iOS 8.2 به بالا و یا ویندوز فون های مجهز به ویندوز ۸٫۱ و بالاتر را پشتیبانی می کند. دانلود این اپلیکیشن رایگان است ولی برای آیتم هایی مثل سکه های فیفا   (FIFA coins) امکان in-app Purchase را دارد.

اگر شما هم فیفا ۱۷ را برای کنسول بازی خود دارید، احتمالا به این اپلیکیشن هم معتاد می شوید!

فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.