شارژ گوشی به وسیله چراغ خواب

Balldur یک “لامپ دست ساز چوبی صوتی” است. این لامپ قرار است توانایی صدای با کیفیت و شارژ بی سیم را داشته باشد.

به گزارش کلیک، شاید ظاهر این لامپ کمی قدیمی به نظر برسد اما هیچ چیز آن قدیمی نیست. این وسیله در حال حاضر به هدف اولیه سرمایه مالی ۱۲،۰۰۰ دلار در کیک استارتر رسیده است و اگر شما نیز می‌ خواهید با قیمت پایه سرمایه گذاری کنید، باید سریع دست به کار شوید.

Balldur کارهای مختلفی را انجام می ‌دهد و این تعیین هدف اولیه دستگاه را دشوار می سازد اما اگر تمایل دارید یک نور ملایم را به اتاق خود اضافه کنید، این لامپ قطعا مناسب شماست. طراحی خاص این لامپ به شما امکان می ‌دهد شدت نور مختلف را با کمک صفحه لمسی این دستگاه کنترل کنید و یا از اپلیکیشن آن استفاده کنید. شما حتی می ‌توانید یک حالت خواب برای آن در نظر بگیرید، به این نحو که زمان خواب با بلند کردن انگشت خود چراغ را خاموش می ‌کنید.

از طرف دیگر اگر به دنبال یک سیستم استریو هستید، Balldur یک گزینه خوب است. بلندگوی داخلی آن صدای مورد علاقه شما را به گوشتان می‌رساند و “پوشش و ساختار آن…به شما مکان لمس عمق صدای اطراف” را می‌ دهد. به لطف قابلیت بلوتوث شما مجبور نیستید برای آغاز به کار با این دستگاه به هیچ نوع اتصال سیمی متوسل شوید.

در آخر اگر تنها نیاز به یک مکان مناسب برای شارژ تلفن همراه یا تبلت خود دارید، باز هم این وسیله مناسب شما خواهد بود. با کمک پورت USB و عملکرد شارژ القایی می ‌توانید هر وسیله ای را با آن شارژ کنید.

این تیم می ‌گوید “Balldur یک دستگاه نسل جدید است. پیوند مواد قدیمی با فناوری مدرن و ایجاد راه حل های جدید برای کاربردهای مختلف، یک راه هوشمندانه برای تزیین فضای خانه و انجام فعالیت های روزانه است.” اگر به دنبال یک دستگاه چند منظوره هستید که برای زندگی چند وجهی شما مناسب باشد، Balldur آغاز راه است.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *