Forza Horizon به زودی از دسترس خارج می‌ شود

|
۰ دیدگاه
Forza Horizon

Forza Horizon  که ماه گذشته برای دو کنسول ایکس ‌باکس وان و ایکس‌ باکس ۳۶۰ رایگان شد، طبق اعلام پلی گراند به زودی از دسترس خارج می شود و به طور کامل پشتیبانی آن به پایان می رسد.

به گزارش کلیک، زمان زیادی از انتشار Forza Horizon 3 نمی گذرد. این نسخه برای ایکس ‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر شد و با ورودش بازخورد های فوق ‌العاده‌ ای را دریافت کرد.

نسخه اول Forza Horizon در سال ۲۰۱۲ به بازار آمد و پس از اینکه به لیست عناوین پشتیبانی شده نسل قبل اضافه شد و به ‌صورت رایگان در ماه سپتامبر در دسترس قرار گرفت، در بیستم اکتبر از دسترس خارج می‌ شود.

به این ترتیب دیگر نمی توان این بازی را بعد از این تاریخ به صورت دیجیتالی خرید. اگر می خواهید باز هم لذت بازی Forza Horizon را تجربه کنید باید حضورا آن را دریافت کنید. اما در صورتی که قبلا این بازی را خریده اید و یا در ماه سپتامبر رایگان آن را دریافت کرده اید باز هم می توانید آن را داشته باشید.

طبق اعلام رسمی وب ‌سایت Forza ، عمر این بازی به پایان رسیده و محتوای اضافه شده به آن هم در دسترس نخواهد بود. پلی گراند در بیانیه ای در این رابطه گفت:

در حال حاضر که به زودی جدید ترین عنوان سری Forza را عرضه می کنیم و از عملکرد فوق ‌العاده آن بسیار خوشحال هستیم، خبر مهمی را باید در مورد Forza Horizon به اطلاع شما برسانیم و آن اینکه در بیستم اکتبر امسال عنوان Forza Horizon  به پایان عمر خود می ‌رسد. به این ترتیب این بازی و تمامی محتوای الحاقی آن دیگر قابل خرید نیستند. اما کسانی که Forza Horizon را قبل از این تاریخ خریداری کرده ‌اند و محتوای الحاقی را دارند، باز هم می‌توانند در هر وقت که تمایل داشتند این بازی را در دسترس داشته باشند اما بعد از بیستم اکتبر، فروش دیجیتالی برای Forza Horizon  وجود نخواهد داشت.

دلیل از دسترس خارج شدن این بازی هنوز مشخص نشده اما احتمالا به مجوز موسیقی ‌های موجود در Forza Horizon  مربوط می شود.

0 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.