آموزش فعال یا غیرفعال کردن آپدیت خودکار اپلیکیشن ها در IOS

گاهی بعضی از بروزرسانی های اپلیکیشن های موبایل آزاردهنده می شوند و گاهی راه اندازی آنها و همچنین تنظیمات آنها بسیار ضروری می باشد، چگونه آنها را درست کنیم؟

کلیک- با بروزرسانی یک برنامه شما به آخرین نسخه از اپلیکیشن ها دسترسی پیدا می کنید و به امکانات جدیدی دست پیدا می کنید یا گاهی می خواهید این بروزرسانی ها را از موبایلتان به علل مختلفی بزدایید، گاهی محدود بودن اینترنت و نگرانی از تمام شدن بسته های خریداری شده توسط سیم کارت ها شما را به فکر غیرفعال کردن آن می اندازد، شاید بخواهید این بروزرسانی ها تنها از طریق اینترنت وای-فای صورت بپذیرد تا از شارژ اینترنت سیم کارت شما کاسته نشود. برای همه ی اینها یک راه مطمئن هست با این آموزش با ما همراه باشید تا  یاد بگیرید چگونه بروزرسانی خودکار را در IOS فعال یا غیر فعال کنید. برای این کار مراحل این آموزش را مرحله به مرحله جلو بروید.

۱- ابتدا بر روی گزینه ی تنظیمات “Settings” در صفحه ی خانه اشاره کنید.

update ios

۲-در صفحه تنظیمات یا “Settings” بر روی گزینه ی “iTunes & App Store” اشاره کنید.

update ios2

۳-در قسمت “iTunes & App Stores”، یک گزینه وجود دارد به نام “Update” که با خاموش کردن آن، آپدیت خودکار متوقف می گردد و با روشن کردن آن، اپلیکیشن ها به صورت خودکار به روز می شوند.

(بالای گزینه ی “Update” سه گزینه وجود دارد به نام های موسیقی، اپلیکیشن و کتاب ها که خاموش کردن یا روشن کردن هر کدام، به روز رسانی آن ها نیز متوقف یا فعال می گردد)

update ios 3

۴-اسلایدر در زمان خاموشی به رنگ سفید در می آید و اگر گزینه ای را فعال کنید، مشاهده خواهید کرد که اسلایدر سبز رنگ شده است.

۵-اگر می خواهید که دانلود ها فقط از طریق وای فای صورت گیرد، می توانید گزینه ی “Use Cellular Data” را خاموش کنید. در این حالت، بروزرسانی فقط از طریق وای-فای صورت گرفته و دیگر نگران تمام شدن بسته ی خود، آن هم به خاطر دانلود فایل های حجیم آپدیت، نخواهید بود.

update ios

با انجام این کار، می توانید مطمئن شوید که هم اپلیکیشن های شما به روز گشته و هم بسته ی اینترنتی شما به سرعت تمام نمی شود. بسته به نیاز و نوع برنامه هایتان می توانید بروزرسانی ها را فعال یا غیر فعال نمایید.

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *