چگونه بازی های دارای فایل دیتا را در اندروید نصب کنیم؟

شاید بخواهیدبه عنوان یک کاربر اندروید بازی های با کیفیت HD و دارای دیتا بر روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید این کار بسیار ساده تر از تصور شماست.

کلیک-  معمولا داشتن و نصب برنامه های بازی با کیفیت HD و دارای دیتا بر روی گوشی یا تبلت سخت به نظر می آید ولی  سیستم عامل اندروید انعطاف پذیرتر و قوی تر از چیزی است که فکر می کنید. مراحل زیر را برای نصب بازی دارای دیتا طی کنید تا این قابلیت را به دست آورید.

قبل ازاین مراحل این موارد را مدنظر داشته باشید که درابتدا برای بهتر اجرا شدن بازی ها توصیه میکنیم که یک اکانت گوگل لاگین شده بر روی گوشی یا تبلت خودتان داشته باشید.

و حتما توجه داشته باشید که  ممکن است به صورت پیشفرض بر روی حافظه پوشه هایی با این نام ها وجود نداشته باشد در این حالت خودتان  شخصا باید دو پوشه با نام ها Obb و data در پوشه ای با نام Android ایجاد کنید.

حالا به سراغ مراحل نصب این بازی ها بر روی سیستم عامل اندروید می رویم.

۱-این مرحله برای تمامی بازی ها و برنامه مشترک است.در اولین قدم بازی مورد نظر را دانلود کنید. دقت کنید که فایل بازی دانلود شده باید دارای فرمت APK باشد.سپس فایل دیتای بازی را نیز دانلود کنید.این فایل به صورت فشرده بوده و باید توسط یکی از نرم افزار های فشرده سازی از حالت قشرده خارج شود.

۲- پس از انجام مرحله ی یک و خارج کردن فایل از حال فشرده یک پوشه را می بینید که داخل آن پوشه تعدادی فایل قرار دارد.به هیچ وجه نام پوشه را تغییر ندهید.

۳- در این مرحله باید فایل اصلی بازی یعنی فایل با فرمت APK را بر روی دستگاه اندرویدی خودتان نصب کنید.

۴- در آخرین قدم از فرایند نصب باید فایل دیتا را کپی کنید که خود این مرحله دو حالت دارد.

حالت اول : در داخل پوشه ی فایل دیتا یک یا چند فایل با پسوند .obb وجود خواهد داشت که در این صورت دیتا را به مسیر sd:Android/obb انتقال بدهید.

حالت دوم : در داخل پوشه ی فایل دیتا یک یا چند فایل با پسوندهای مختلف وجود خواهد داشت که در این صورت دیتا را به مسیر sd:Android/data انتقال بدهید.

اکنون شما دارای بازی مورد علاقه ی خود با کیفیت HDهستید و می توانید از آن استفاده کنید.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *