ارائه سرویس منسوخ شده IP استاتیک توسط مخابرات در تلکام

|
۰ دیدگاه
ارائه سرویس منسوخ شده IP استاتیک توسط مخابرات در تلکام

هم زمان با آغاز به کار تلکام ۲۰۱۶ شرکت مخابرات تهران اعلام کرد که سرویس آی پی استاتیک که سال هاست توسط بخش خصوصی ارائه کننده اینترنت منسوخ شده است، را ارائه خواهد داد.

به گزارش کلیک، مخابرات تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که در نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام ۲۰۱۶ سرویس IP Static ارائه خواهد کرد.

محمدرضا بیدخام، مدیر روابط عمومی مخابرات تهران با اعلام این مطلب گفت: IP Static یا IP ثابت نوعی آدرس شبکه است که برای یک کاربر تعیین شده و در طول ارائه سرویس ثابت است.

مدیر روابط عمومی مخابرات تهران افزود: بدین ترتیب با خاموش و روشن شدن مودم IP کاربر تغییر نخواهد کرد و به دلیل ثابت بودن IP این سرویس کاربردهای خاص متعددی را شامل می‌شود.

ارائه آی پی استاتیک داخلی (در بستر شبکه داخلی) یکی از مواردی است که در توسعه شبکه ملی اطلاعات به صورت رایگان برای تمامی کاربران در نظر گرفته شده است.

1 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.