اپل اولین نرم افزار اندرویدی خود را ارائه کرد

|
۰ دیدگاه
Move to iOS نرم افزار جدید اندرویدی اپل

این روزها همه جا صحبت از انقلابی بزرگ در تاریخ اپل است. ارائه اولین نرم افزار اندرویدی که Move to iOS نام دارد و به کاربران امکان انتقال تمام اطلاعات خود را به دستگاه اپل می دهد.
به گزارش کلیک، شرکت های اپل و گوگل همیشه بر سر سیستم عامل تلفن های هوشمند در رقابت شدید هستند. این رقابت در طول این سال ها به گونه ای بوده که ارائه یک نرم افزار اندرویدی از طرف اپل در ذهن همه یک کار غیر ممکن است. اما خبر های این روز ها چیز دیگری را می گوید. ارائه اولین نرم افزار اندرویدی گوگل. با این خبرها شاید بتوانیم امیدوار باشیم که یک روز شرکت اپل بعضی از سرویس های خود را برای اندروید در دسترس قرار دهد.
هفته پیش شرکت اپل اولین برنامه اندرویدی خود را در Google Play Store ارائه کرد. این خبر باعث تعجب بسیاری از مردم شد. هیچ کس تصورش را هم نم یکرد که روزی شرکت اپل یکی از سرویس های خود را به اندروید اختصاص دهد.

نرم افزار اندرویدی اپل Move to iOS نام دارد و به کاربران این امکان را می دهد که تمام اطلاعات خود شامل مخاطبین، پیام ها، عکس ها، بوک مارک ها، تقویم و… را به دستگاه اپل منتقل کنند.

این نرم افزار برای همه طرفداران اندروید در جهان قابل استفاده است. برنامه Move to iOS برای آن هایی که می خواهند دستگاه خود را از اندروید به iOS تغییر دهند، کاربرد دارد. همه کاربران اندروید در این آرزو بودند که یک روز شرکت اپل بعضی از سرویس هایش را برای اندروید در دسترس قرار بدهد.

 ارائه شدن این نرم افزار اندرویدی نشان داد که جامعه اندروید از آنچه که تصور می شود متحد تر است. چون پیش بینی می شد که برنامه Move to iOS در زمان کم تر از یک هفته نزدیک ۳۰ هزار بازدید کننده داشته باشد. اما آمار های به دست آمده نشان می دهد که ۲۵ هزار نفر به این برنامه یک ستاره داده اند. این می تواند یک خبر بد برای شرکت اپل باشد.

1 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.