اپل اولین نرم افزار اندرویدی خود را ارائه کرد

این روزها همه جا صحبت از انقلابی بزرگ در تاریخ اپل است. ارائه اولین نرم افزار اندرویدی که Move to iOS نام دارد و به کاربران امکان انتقال تمام اطلاعات خود را به دستگاه اپل می دهد.
به گزارش کلیک، شرکت های اپل و گوگل همیشه بر سر سیستم عامل تلفن های هوشمند در رقابت شدید هستند. این رقابت در طول این سال ها به گونه ای بوده که ارائه یک نرم افزار اندرویدی از طرف اپل در ذهن همه یک کار غیر ممکن است. اما خبر های این روز ها چیز دیگری را می گوید. ارائه اولین نرم افزار اندرویدی گوگل. با این خبرها شاید بتوانیم امیدوار باشیم که یک روز شرکت اپل بعضی از سرویس های خود را برای اندروید در دسترس قرار دهد.
هفته پیش شرکت اپل اولین برنامه اندرویدی خود را در Google Play Store ارائه کرد. این خبر باعث تعجب بسیاری از مردم شد. هیچ کس تصورش را هم نم یکرد که روزی شرکت اپل یکی از سرویس های خود را به اندروید اختصاص دهد.

نرم افزار اندرویدی اپل Move to iOS نام دارد و به کاربران این امکان را می دهد که تمام اطلاعات خود شامل مخاطبین، پیام ها، عکس ها، بوک مارک ها، تقویم و… را به دستگاه اپل منتقل کنند.

این نرم افزار برای همه طرفداران اندروید در جهان قابل استفاده است. برنامه Move to iOS برای آن هایی که می خواهند دستگاه خود را از اندروید به iOS تغییر دهند، کاربرد دارد. همه کاربران اندروید در این آرزو بودند که یک روز شرکت اپل بعضی از سرویس هایش را برای اندروید در دسترس قرار بدهد.

 ارائه شدن این نرم افزار اندرویدی نشان داد که جامعه اندروید از آنچه که تصور می شود متحد تر است. چون پیش بینی می شد که برنامه Move to iOS در زمان کم تر از یک هفته نزدیک ۳۰ هزار بازدید کننده داشته باشد. اما آمار های به دست آمده نشان می دهد که ۲۵ هزار نفر به این برنامه یک ستاره داده اند. این می تواند یک خبر بد برای شرکت اپل باشد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *