نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین Mi 5s شیائومی

آیا گوشی Mi 5s شیائومی از دوربین IMX378 سونی استفاده می کند؟

|
۱ دیدگاه

اگر مایلید تصاویر ثبت شده با دوربین قدرتمند گوشی جدید شیائومی، یعنی Mi 5s را مشاهده کنید، با ما همراه شوید.

به گزارش کلیک، سرانجام شرکت شیائومی پس از مدت های کار بر روی گوشی Mi 5s، دیروز این دستگاه و ۵s Plus را رسما معرفی کرد. مدل معمولی Mi 5s مانند مدل حرفه ای تر Plus دارای دوربین دوگانه نیست، ولی از نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین آن می توان فهمید که این گوشی از دوربین IMX378 سونی استفاده می کند.

جمعا تعداد ۲۶ تصویر با دوربین این گوشی گرفته شده است که می توانید آن ها را در پایین این بخش مشاهده نمایید. این تصاویر به هیچ وجه فشرده نشده اند، بنابر این شما می توانید با بزرگنمایی آن ها جزییات فوق العاده ای را مشاهده کنید. رزولوشن این تصاویر از ۴۰۰۰x3000 پیکسل (۱۲ مگاپیکسل) تا ۳۲۶۴x2488 پیکسل (۸ مگاپیکسل) متفاوت است.

همچنین گفته می شود؛ گوشی های “پیکسل” نام شرکت گوگل نیز که قرار است به زودی روانه بازار شوند، از همین مدل دوربین سونی بهره مند خواهند بود. عملکرد دوربین گوشی شیائومی در نور کم بسیار خوب است و این موضوع در تصاویر گرفته نیز واضح است. البته به یاد داشته باشید که این تصاویر به صورت حرفه ای و در شرایط مناسب گرفته شده اند تا قدرت دوربین Mi 5s را در نور کافی به نمایش بگذارند. هر چند این قضیه هیچ اشکالی ندارد، ولی ممکن است تصاویری که شما با دوربین گوشی خود ثبت می کنید با این ها تفاوت داشته باشند.

اگر شما به دنبال یک گوشی هوشمند حرفه ای با دوربین پشتی قدرتمند هستید، Mi 5s می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. شما می توانید تصاویر گرفته شده با دوربین این گوشی را در زیر ببینید.

xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples20 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples19 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples18 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples17 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples15 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples14 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples13 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples12 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples11 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples10 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples9 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples8 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples7 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples6 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples5 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples4 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples3 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples2 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples24 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples23 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples22 xiaomi-mi-5s-camera-untouched-samples21

حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: Shahin

گوشی های شیائومی از هر نظر فوق العاده هستند

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.