آیفون ۷ هم منفجر شد

|
۰ دیدگاه

پس از انتشار اخبار متعدد از منفجر شدن گوشی های گلکسی نوت ۷، سامسونگ در این هفته های اخیر شدیدا مشغول فراخوانی برای برگرداندن این گوشی بود که این بار خبر انفجار آیفون ۷ موضوع داغ رسانه ها شد.

به گزارش کلیک، سامسونگ طی هفته های اخیر به شدت تحت تعقیب رسانه ها و گزارش هایی بود که اذعان می داشتند که مدل های قدیمی تر سامسونگ هم، مانند گلکسی اس ۷ اج و گلکسی نوت ۲ دچار اشکالات مشابه در باتری خود بودند. به خصوص پس از عرضه آیفون های ۷ و ۷ پلاس، رقابت برای سامسونگ بسیار سخت تر به نظر می رسید. اما خبر جدید همه این پیش بینی ها را به هم ریخت!

untitled11

تعداد بسیار زیادی گزارش مبنی بر انفجار متعدد گوشی های نوت ۷ هنگام شارژ تا به امروز منتشر شده است ولی امروز یکی از اعضای سایت Reddit با نام کاربری kooperthesnoop عکسی را از یک گوشی آیفون منتشر کرده و نوشته است که آیفون ۷ که به تازگی سفارش داده بود، حتی پیش از آن که به در منزل رسیده باشد و در میانه راه منفجر شد! همان طور که در عکس بالا تصویر گوشی منفجر شده را می بینید، یک آیفون ۷ مشکی مات است.

این خبر احتمالا کمی از دردسر های سامسونگ کم می کند هر چند که جزییات زیادی از عکس به دست نمی آید، اما در جواب کامنتی که یکی از اعضای سایت Reddit  از kooperthesnoop درباره داستان این ماجرا پرسیده بود، وی جواب داد که: مطمئن نیستم. ولی این انفجار باید جایی بین کارخانه و خانه من اتفاق افتاده باشد.

احتمالا از عکس متوجه شده اید که بخش داخلی بسته بندی هم کمی آسیب دیده هر چند که بسته بندی بیرونی کاملا سالم مانده است! البته از آن جا که این مورد تنها مورد گزارش شده درباره آیفون است، نیازی نیست تا کاربران آیفون نگران شوند ولی قطعا رسانه ها اخبار آیفون ۷ را به طور مداوم رصد می کنند تا در صورت تکرار این اتفاق، آن را گزارش کنند.

فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.