طرح آزمایشی رجیستری مرحله آخر را می‌گذراند

|
۰ دیدگاه
طرح آزمایشی رجیستری مرحله آخر را می گذراند

بخش مهم این طرح رصد گوشی در بازار است. باید با کنترل مبادی ورودی رصد کامل گوشی در بازار از مرحله ورود تا مرحله‌ای که به دست مردم می‌رسد، انجام گیرد.

به گزارش کلیک، معاون سازمان تنظیم مقررات، درباره طرح رجیستری، ثبت گوشی، گفت: با این که هنوز نتایج طرح کامل نشده، اما نتایج اولیه حاکی است با انجام یکسری فرآیند تکمیلی این طرح قابل اجرا ست.
وی افزود: جمع‌بندی این مرحله، در حضور تمامی دستگاه‌های دخیل از جمله وزارت ارتباطات، ‌وزارت صنعت و گمرک ارائه خواهد شد.

فلاح جوشقانی اظهار داشت: بخش مهم این طرح رصد گوشی در بازار است. باید با کنترل مبادی ورودی رصد کامل گوشی در بازار از مرحله ورود تا مرحله‌ای که به دست مردم می‌رسد، انجام گیرد. در طرح جدید زوجی از شماره سریال گوشی و استفاده کننده ایجاد می‌شود که منحصر به فرد است و امکان کنترل بیشتر را فراهم می کند.

معاون سازمان تنظیم مقررات تاکید کرد: اجرای این طرح مستلزم ایجاد بستر و زمینه‌سازی گسترده و پیچیده به ویژه در حوزه IT اپراتورهاست، تلاش می‌کنیم بسترهای لازم برای اجرای این طرح را امسال ایجاد کنیم. عمده کار تجهیزات نرم‌افزاری و قابلیتی است که باید در سیگنالینگ شبکه انجام شود تا امکان اخذ استعلام فراهم شود.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.