آموزش روش دانلود ویدئوهای یوتیوب از طریق تلگرام

این روزها ربات YouTube Downloader  سروصدای زیادی به پا کرده است، این بوت تلگرام می تواند به سرعت و به راحتی ویدئوهای یوتیوب را برای شما دانلود کند.

کلیک- برای اینکه بتوانید به  راحتی ویدئوهای یوتیوب را دانلود کنید نخست باید به ربات YouTube Downloader دسترسی پیدا کنید برای دسترسی به این ربات، عبارت زیر را در محیط چت با خودتان یا دوست‌تان و یا حتی یکی از گروه‌ها، ارسال نمایید:

@utubebot

سپس روی  لینک آن بزنید.

یا این که در مرورگر اینترنتی خود وارد لینک زیر شوید:

https://telegram.me/utubebot

پس از باز شدن صفحه در مرورگر،  گزینه Launch application  را بزنید تا به طور خودکار اپلیکیشن تلگرام بازشده و صفحه‌ی مربوط به ربات نمایان می‌شود.

YouTube Downloader browser

اکنون دکمه‌ی Start را انتخاب کنید تا ربات راه‌اندازی شود.

YouTube Downloader

ابتدا زبان فارسی را به عنوان زبان ربات انتخاب کنید.

YouTube Downloader

YouTube Downloader

اکنون لینک ویدیوی مورد نظر خود در یوتیوب را برای ربات ارسال نمایید.

YouTube Downloader

اگر از لینک اطلاع ندارید، می‌توانید از طریق ربات درون برنامه‌ای vid@ به جستجوی ویدیوهای یوتیوب بپردازید و مستقیماً آن‌ها را وارد کنید. شما می توانید به این ربات از طریق vid@ دسترسی پیدا کنید.  در مرحله‌ی بعد از شما سوال پرسیده می‌شود که آیا مایلید ویدیو را به همان صورت ویدیو دریافت کنید تا یا تنها به صوت آن نیز نیاز دارید؟ این گزینه زمانی که مایلید مثلاً موزیک یک موزیک‌ویدیو را دانلود کنید کاربردی خواهد بود.
YouTube Downloader

در مرحله بعد فرمت و کیفیت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. طبیعتاً هر چه کیفیت بالاتر باشد حجم بالاتر خواهد بود.

YouTube Downloader

در مرحله بعدی، از شما سوال می‌شود که مایلید ویدیو را به چه صورت دریافت کنید؟ در قالب فایل در داخل محیط تلگرام برای‌تان ارسال شود یا مایلید لینک دانلود آن را دریافت کنید؟ برای ویدیوهای بالای ۵۰ مگابایت تنها امکان دانلود از لینک وجود دارد.

YouTube Downloader

در پایان کمی صبر کنید تا ویدیوی خود را در قالب یک فایل یا یک لینک دانلود دریافت کنید. اکنون می توانید به راحتی دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

YouTube Downloader

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *