معرفی برترین محصولات فناوری نانو ایرانی هم زمان با جشنواره فناوری نانو

برترین محصولات یازدهمین دوره جشنواره برترین محصولات فناوری نانو ایران هم زمان با برگزاری نهمین جشنواره نانو (۱۴ تا ۱۷ مهر) معرفی می شوند.

به گزارش کلیک، یازدهمین دوره جشنواره برترین محصولات فناوری نانو ایران از مرداد‌ماه سال جاری آغاز شده و تاکنون نزدیک به ۵۰ شرکت نانویی در دو بخش تجهیزات و محصولات، مستندات مورد نیاز را جهت بررسی ارسال کرده اند. از رتبه‌ های اول تا سوم این جشنواره هم‌ زمان با روزهای برگزاری جشنواره نانو از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه با اهدا جوایز و لوح یادبود تقدیر به عمل خواهد آمد.

 ستاد ویژه توسعه فناوری نانو هر سال طی برنامه‌ ای با عنوان «جشنواره برترین محصولات فناوری نانو ایران» محصولات تجاری‌شده داخلی در حوزه فناوری نانو را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌ دهد و برای محصولات و شرکت‌ های برگزیده مشوق‌ هایی را در نظر می‌ گیرد.

این برنامه با هدف ترغیب شرکت‌ ها برای تولید محصولات جدید و ارائه نوآوری در محصولات پیشین برگزار می‌ شود و امسال نیز شاهد حضور شرکت‌ های تولیدکننده محصولات و تجهیزات مرتبط با فناوری نانو است.

یازدهمین دوره این جشنواره از مرداد‌ماه سال جاری آغاز شده و تاکنون نزدیک به ۵۰ شرکت نانویی در دو بخش تجهیزات و محصولات، مستندات مورد نیاز را جهت بررسی ارسال کرده اند.مدارک و مستندات محصولات ارسالی از سوی شرکت‌ها در ۴ شاخصِ کلانِ سازمانی، بازار، تولید و فناوری ‌مورد ارزیابی قرار می‌ گیرد. پس از اتمام فرآیند بررسی مدارک، در هفته دوم مهرماه از رتبه‌ های اول تا سوم هم‌ زمان با روزهای برگزاری جشنواره نانو از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه با اهدای جوایز و لوح یادبود تقدیر به عمل خواهد آمد.

تاکنون ۱۰ دوره از این جشنواره برگزارشده که علاقمندان می‌ توانند اطلاعات برگزیدگان دوره‌ های پیش را در پایگاه اطلاع‌رسانی محصولات فناوری نانو مشاهده کنند. محصولاتی که جز برگزیدگان دوره‌ های پیش هستند، به شرطی که نوآوری ویژه‌ ای در محصول داشته باشند یا ارتقای قابل‌توجهی در نسل‌ های جدید محصول ارائه کرده باشند می‌ توانند مجددا در جشنواره شرکت کنند.

علاقمندان و شرکت‌ ها می‌ توانند جدیدترین اخبار مرتبط با یازدهمین جشنواره برترین محصول فناوری نانو ایران در سال ۱۳۹۵ را در پایگاه اطلاع‌رسانی محصولات فناوری نانو دنبال کنند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *