آغاز طرح جمع‌آوری کالای قاچاق از ۱۵ مهرماه

|
۰ دیدگاه
آغاز طرح جمع‌آوری کالای قاچاق از ۱۵ مهرماه

طرح جمع‌آوری کالای قاچاق از ۱۵ مهرماه جاری آغاز خواهد شد و مطابق قانون متخلفان مشمول جریمه نقدی معادل ۶ برابر ارزش کالا و نصب پارچه یا تابلو بر سر در محل کسب به عنوان متخلف صنفی و تعطیلی محل کسب به مدت ۶ ماه خواهند شد.

به گزارش کلیک، طبق اعلام اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی ارتباطی و لوازم جانبی، طرح جمع‌آوری کالای قاچاق از ۱۵ مهرماه ۹۵ آغاز خواهد شد.

این اتحادیه ضمن اعلام این خبر به واحدهای صنفی تحت پوشش خود، هشدار داد براساس دستور ستاد مبارزه با کالای قاچاق و ارز استان تهران و نامه اتاق اصناف، طرح‌جمع‌آوری کالای قاچاق از نیمه ماه جاری و طبق اعلام قبلی عملیاتی می‌شود.

براین اساس این اتحادیه از واحدهای صنفی تحت پوشش خواسته تا از نگهداری، حمل و فروش کالای قاچاق خودداری کنند درغیر این صورت متخلفان به موجب ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا مشمول جریمه نقدی معادل ۶ برابر ارزش کالا و نصب پارچه یا تابلو بر سر در محل کسب به عنوان متخلف صنفی و تعطیلی محل کسب به مدت ۶ ماه خواهند شد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.