Visio به اندروید و iOS رسید

در ۲۵ ماه آگوست، مایکروسافت یک نسخه اولیه از Visio برای آیپاد و اوایل این ماه نیز پیش برنامه دسترسی به نمودارهای Visio را منتشر کرد.

به گزارش کلیک، این پایان ماجرا نیست: مایکروسافت هنوز در حال تلاش برای ارتقای پلتفرم خود است و آخرین نسخه Visio را برای اندروید و ویندوز فون یا ویندوز ۱۰ UWP منتشر خواهد کرد.

هرچند هیچ جزییاتی در مورد انتشار ویزیو ذکر نشده است اما میدانیم که ویژگی های آینده آن با نسخه iOS برابری خواهد کرد. مایکروسافت اعلام کرده است که ویزیو طبق برنامه پیش می رود و به زودی منتشر خواهد شد.

با این حال اگر نگاهی به برنامه آن بیندازیم، متوجه خواهیم شد که دوره دو ساله تعریف شده است. این به این معنی است که نسخه نهایی ویزیو برای اندروید و ویندوز ۱۰ موبایل ممکن است در دو سال آینده در دسترس باشند.

ویزیو یک اپلیکیشن  برای نمودار ها و جدول ها است. با وجود مفید بودن چندان محبوب نیست و کاربران بسیاری حتی از وجود آن اطلاع ندارند. ویزیو اطلاعات پیچیده را با کمک نمودارهای ساده و قابل درک نمایش می دهد و یک ابزار بسیار مفید برای حرفه ای های کسب و کار است.

بد نیست بدانید نسخه آنلاین ویزیو نیازی به نصب ندارد.تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک فایل .vsdx  در cloud، OneDrive برای کسب و کار و یا SharePoint Online بارگذاری کنید. سپس می توانید بر روی مرورگر خود بدون نصب ویزیو به فایل دسترسی داشته باشید.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *