شبکه ۴G پلاس در ایران فعال شد

|
۴ دیدگاه
4g irancell

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل صبح امروز در حضور محمود واعظی -وزیر ارتباطات- از پروژه های جدید خود رونمایی کرد.

به گزارش کلیک، علیرضا قلمبر دزفولی در این مراسم با بیان اینکه بیش از ۴۷ میلیون مشترک در نسل دوم داریم، اظهار کرد: در نسل سوم ظرف این دو سال به ۱۸٫۶ میلیون مشترک و ۷۴۲۶ نود فعال رسیدیم.

وی ادامه داد: در نسل چهارم هم به ۵۶۶۸ نود و ۲٫۶ میلیون مشترک دست یافتیم.

مدیر عامل اپراتور دوم با بیان اینکه در زمینه نسل چهارم ثابت هم ۱۴۰۶ نود وارد بازار شده است، گفت: در حال حاضر ۴۹ شهر تحت پوشش TD-LTE است.

وی با بیان اینکه روزانه ۱۲۰۰ ترابایت مصرف دیتا داریم و رشد سرانه دیتای مشترکان ما ۱۰ برابر شده است، خاطر نشان کرد: رشد ترافیک دیتای روزانه هم ۲۴ برابر شده که هیچ جای دنیا سابقه ندارد.
مدیر عامل اپراتور دوم با بیان اینکه ۵٫۴ میلیون گوشی نسل چهارم، ۲۷٫۵ میلیون گوشی هوشمند و ۲۷ میلیون مشترک دیتا داریم، ابراز کرد: ضریب نفوذ گوشی های هوشمند در شبکه ما ۶۷ درصد است.
او همچنین تصریح کرد: ترافیک شبکه دیتای ما از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ حدود ۲۵ برابر رشد داشته در حالیکه رشد مصرف دیتا در دنیا دو برابر بوده است.

وی با بیان اینکه بیشترین سهم ترافیک کشور را ما داریم، گفت: ابزار تست سرعت اوکلا نشان می دهد بیشترین سرعت دانلود را در میان سایر اپراتورها ایرانسل دارد.

دزفولی درباره خدمات ارائه شده به زوار اربعین حسینی نیز گفت: ظرف دو سال گذشته مصرف دیتا ۴۰۰ برابر و مکالمات ۱۰ برابر شده است. از سویی دیگر شاهد رشد چهار برابری تعداد مشترکان ایرانسلی در این بازه زمانی بوده ایم.

مدیر اپراتور دوم ارتباطی با اشاره به مذاکرات با ۲۲ دریافت کننده موافقت اصولی اپراتور مجازی گفت: بیش از ۶۰ جلسه در این زمینه داشتیم و کار را با هشت متقاضی جهت مذاکرات قراردادی پیش می بریم.

دزفولی با بیان اینکه ۶٫۳ میلیارد دلار کل سرمایه گذاریهای ما طی این ۱۰ سال بوده است، گفت: کل سرمایه گذاریهای خارجی ما طی این سال ها حدود ۲ میلیارد دلار بوده است.

در این مراسم شبکه نسل چهارم ثابت و سایت ۳G/4G شلمچه افتتاح شد که مجموع سایت های این اپراتور را به ۱۴۵۰۰ رسانید.

تست شبکه نسل ۴٫۵ این اپراتور هم با سرعت دانلود ۱۲۲۰Mbps و آپلود ۶۵٫۹۶Mbps در حضور وزیر ارتباطات انجام شد که روی سه کریر (Carrier) نسل چهارم و دو کریر ۱۸۰۰Mbps صورت گرفت.

5 پسندیده شده
شقایق شمس
از این نویسنده

۴ دیدگاه

توسط: رضا

تو اصفهان ۴G+ که خیلی وقته اومده.ولی سرعتش با ۴G هیچ فرقی نداره که هیچ تازه بعضی مواقع کمتره

    توسط: محمدرضا مرتضایی

    سراسری شد دیگه . تو مشهد اصفهان قم تستی بود

توسط: نادر بهرامی

روز بخیر من سیم کارتمو عوض کردم ۴g گرفتم ولی سرعتش بقدری کمه که ادم پشیمون میشه بعضی وقتها هم قطع میشه به همراه اول هم گفتم بیش از یک هفته است قراره پیگیری کنند مشکل ما اساسی است

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.