شرایط عجیب فروش سونی اکسپریا XZ در نقاط مختلف جهان

|
۰ دیدگاه
آغاز فروش جهانی سونی اکسپریا XZ

تایوان زودتر از بقیه کشورها فروش سونی اکسپریا XZ را شروع کرده بود، اما انگار از امروز فروش این پرچم دار جدید سونی در بازار سایر کشورها هم آغاز شده است هرچند که بعضی از فروشگاه ها هنوز این خبر را در صفحات خود درج نکرده اند.

به گزارش کلیک، فقط روی سایت محلی Spanish گزینه “اضافه کردن به سبد خرید” دیده می شود و قیمت آن ۷۰۰ یورو ثبت شده است. بیشتر سایت های دیگر هنوز گزینه های “پیش فروش” و یا “نا موجود” خورده اند.

سایت های بریتانیا هنوز هدفون های ۱۶۰ پوندی را به شرط پیش فروش اکسپریا XZ به قیمت ۵۵۰ پوند می فروشد و هنوز مشخص نیست که این گزینه با شروع  فروش رسمی گوشی برداشته شود یا نه. سایت های آلمان قیمت اکسپریا XZ را ۷۰۰ یورو و هدفون ها را ۲۰۰ یورو ثبت کرده است. بر روی سایت های ایتالیا هنوز قیمتی ثبت نشده ولی هدفون های سونی به فروش می رسند.

سوئد قیمت گوشی را حدود ۶۹۹۰ کرون و قیمت هدفون ها را ۱۵۰۰ کرون سوئدی اعلام کرده است. فنلاند هم همین حدود قیمت را اما به یورو (۷۰۰ یورو) اعلام کرده است. به نظر می رسد که فروش این هدفون ها هم با تمام شدن زمان پیش فروش و آغاز فروش رسمی تغییر کند. در ایالات متحده، آمازون قیمت این پرچم دار را ۷۰۰ دلار اعلام کرده و چیزی درباره هدفون ها گفته نشده است.

0 پسندیده شده
فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.