شرایط عجیب فروش سونی اکسپریا XZ در نقاط مختلف جهان

تایوان زودتر از بقیه کشورها فروش سونی اکسپریا XZ را شروع کرده بود، اما انگار از امروز فروش این پرچم دار جدید سونی در بازار سایر کشورها هم آغاز شده است هرچند که بعضی از فروشگاه ها هنوز این خبر را در صفحات خود درج نکرده اند.

به گزارش کلیک، فقط روی سایت محلی Spanish گزینه “اضافه کردن به سبد خرید” دیده می شود و قیمت آن ۷۰۰ یورو ثبت شده است. بیشتر سایت های دیگر هنوز گزینه های “پیش فروش” و یا “نا موجود” خورده اند.

سایت های بریتانیا هنوز هدفون های ۱۶۰ پوندی را به شرط پیش فروش اکسپریا XZ به قیمت ۵۵۰ پوند می فروشد و هنوز مشخص نیست که این گزینه با شروع  فروش رسمی گوشی برداشته شود یا نه. سایت های آلمان قیمت اکسپریا XZ را ۷۰۰ یورو و هدفون ها را ۲۰۰ یورو ثبت کرده است. بر روی سایت های ایتالیا هنوز قیمتی ثبت نشده ولی هدفون های سونی به فروش می رسند.

سوئد قیمت گوشی را حدود ۶۹۹۰ کرون و قیمت هدفون ها را ۱۵۰۰ کرون سوئدی اعلام کرده است. فنلاند هم همین حدود قیمت را اما به یورو (۷۰۰ یورو) اعلام کرده است. به نظر می رسد که فروش این هدفون ها هم با تمام شدن زمان پیش فروش و آغاز فروش رسمی تغییر کند. در ایالات متحده، آمازون قیمت این پرچم دار را ۷۰۰ دلار اعلام کرده و چیزی درباره هدفون ها گفته نشده است.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *