تلگرام امکان بازی را در این اپلیکیشن فراهم کرد

اپلیکیشن محبوب تلگرام این روزها در بروزرسانی اخیر خود امکان بازی را برای کاربران در حین چت فراهم کرده است که طرفداران بی شماری را  سمت این اپلیکیشن کشانده است.

 

به گزارش کلیک، با افزایش اپلیکیشن های پیام رسان، میزان رقابت برای جذب مخاطب بیشتر نیز به همان اندازه رشد داشته است. امکان تماس های تصویری، ارسال فایل ها با حجم بالا و اکنون نیز امکان بازی از خدماتیست که شرکت ها برای جذب مخاطب و کاربر بیشتر از آن بهره می برند.

شرکت تلگرام به تازه گی در آخرین بروزرسانی این اپلیکیشن محبوب امکانی را فراهم کرده که  کاربران می توانند در محیط چت و با گرافیک بالا از امکان بازی در این اپلیکیشن نیز بهره مند شوند. روش اتخاذ شده توسط این اپلیکیشن به این صورت است که با استفاده از یک bot می توانید به دنیایی از بازی ها دست پیدا کرده و با هم گروهی های خود و یا دوستان به صورت خصوصی بازی ها را انجام داده و با کسب امتیاز با آن ها رقابت کنید.

سخنگوی شرکت تلگرام در آغاز هفته جاری با اعلام این خبر که اپلیکشن به قابلیت انجام بازی در حین گفتگو مجهز شده است افزود، در حال حاضر تنها امکان انجام ۳۰ بازی برای کاربران فراهم شده است که پیش بینی می شود تا پایان ماه صدها برنامه سرگرم کننده دیگر نیز به این لیست اضاف شوند.

برای استفاده از این امکان در تلگرام کافیست عبارت “@gamee” را در چت و یا گروه مورد نظر وارد کنید. در این حالت شما به game bot وصل می شوید و با انتخاب نوع بازی می توانید ساعت ها با دوستان خود سرگرم باشید.

بازی های انتخاب شده در لیست game bot  این امکان را برای کاربر ایجاد می کنند تا بازی ها را به صورت تنها نیز انجام دهند. در صورتی که در یکی از بازی های این اپلیکیشن مهارت لازم را کسب کردید می توانید دوستان خود را به چالش دعوت کنید و به رقابتی جذاب بپردازید.

همچنین پس از انجام هر بازی امتیازات شما و دوستانتان ذخیره می شود تا در پایان با جمع بندی میزان مهارت و برتری در رقابت را به آسانی جمع بندی و مقایسه کنید. در این امکان جدید  اپلیکیشن تلگرام، می توانید با دنبال کردن بازی مورد علاقه خود از میزان امتیازات به دست آمده توسط دیگر بازیکن ها نیز مطلع شوید.

این امکان جدید اپلیکیشن تلگرام بسیاری را به این فکر واداشته تا بازی هایی مناسب با این فضا را طراحی و در اختیار شرکت قرار دهند تا علاوه بر توسعه این اپلیکیشن جذاب به اشتراک گذاری لذت بازی ها با دیگر دوستان نیز بپردازند.

شرکت تلگرام از طرفداران این اپلیکیشن درخواست کرده است تا با طراحی بازی های ساده هماهنگ با محیط تلگرام به رشد و پیشرفت این اپلیکیشن کمک کنند. همچنین در طراحی بازی های پیچیده تر نیز گرافیک و حجم این اپلیکیشن را در نظر داشته باشند تا مشکلی برای بارگزاری مطالب و بازی ها پیش نیاید.

این بروزرسانی در گوشی های آیفون مدل ۴ به بعد و همچنین گوشی هایی مجهز به سیستم عامل ۴/۴ به بالا قابل دریافت و نصب است.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *