تلگرام امکان بازی را در این اپلیکیشن فراهم کرد

|
۰ دیدگاه
Two men pose with smartphones in front of a screen showing the Telegram logo in this picture illustration taken in Zenica, Bosnia and Herzegovina November 18, 2015. The mobile messaging service Telegram, created by the exiled founder of Russia's most popular social network site, has emerged as an important new promotional and recruitment platform for Islamic State. The service, set up two years ago, has caught on in many corners of the globe as an ultra-secure way to quickly upload and share videos, texts and voice messages. It counts 60 million active users around the world. Picture taken November 18.     REUTERS/Dado Ruvic - RTS7W3T

اپلیکیشن محبوب تلگرام این روزها در بروزرسانی اخیر خود امکان بازی را برای کاربران در حین چت فراهم کرده است که طرفداران بی شماری را  سمت این اپلیکیشن کشانده است.

 

به گزارش کلیک، با افزایش اپلیکیشن های پیام رسان، میزان رقابت برای جذب مخاطب بیشتر نیز به همان اندازه رشد داشته است. امکان تماس های تصویری، ارسال فایل ها با حجم بالا و اکنون نیز امکان بازی از خدماتیست که شرکت ها برای جذب مخاطب و کاربر بیشتر از آن بهره می برند.

شرکت تلگرام به تازه گی در آخرین بروزرسانی این اپلیکیشن محبوب امکانی را فراهم کرده که  کاربران می توانند در محیط چت و با گرافیک بالا از امکان بازی در این اپلیکیشن نیز بهره مند شوند. روش اتخاذ شده توسط این اپلیکیشن به این صورت است که با استفاده از یک bot می توانید به دنیایی از بازی ها دست پیدا کرده و با هم گروهی های خود و یا دوستان به صورت خصوصی بازی ها را انجام داده و با کسب امتیاز با آن ها رقابت کنید.

سخنگوی شرکت تلگرام در آغاز هفته جاری با اعلام این خبر که اپلیکشن به قابلیت انجام بازی در حین گفتگو مجهز شده است افزود، در حال حاضر تنها امکان انجام ۳۰ بازی برای کاربران فراهم شده است که پیش بینی می شود تا پایان ماه صدها برنامه سرگرم کننده دیگر نیز به این لیست اضاف شوند.

برای استفاده از این امکان در تلگرام کافیست عبارت “@gamee” را در چت و یا گروه مورد نظر وارد کنید. در این حالت شما به game bot وصل می شوید و با انتخاب نوع بازی می توانید ساعت ها با دوستان خود سرگرم باشید.

بازی های انتخاب شده در لیست game bot  این امکان را برای کاربر ایجاد می کنند تا بازی ها را به صورت تنها نیز انجام دهند. در صورتی که در یکی از بازی های این اپلیکیشن مهارت لازم را کسب کردید می توانید دوستان خود را به چالش دعوت کنید و به رقابتی جذاب بپردازید.

همچنین پس از انجام هر بازی امتیازات شما و دوستانتان ذخیره می شود تا در پایان با جمع بندی میزان مهارت و برتری در رقابت را به آسانی جمع بندی و مقایسه کنید. در این امکان جدید  اپلیکیشن تلگرام، می توانید با دنبال کردن بازی مورد علاقه خود از میزان امتیازات به دست آمده توسط دیگر بازیکن ها نیز مطلع شوید.

این امکان جدید اپلیکیشن تلگرام بسیاری را به این فکر واداشته تا بازی هایی مناسب با این فضا را طراحی و در اختیار شرکت قرار دهند تا علاوه بر توسعه این اپلیکیشن جذاب به اشتراک گذاری لذت بازی ها با دیگر دوستان نیز بپردازند.

شرکت تلگرام از طرفداران این اپلیکیشن درخواست کرده است تا با طراحی بازی های ساده هماهنگ با محیط تلگرام به رشد و پیشرفت این اپلیکیشن کمک کنند. همچنین در طراحی بازی های پیچیده تر نیز گرافیک و حجم این اپلیکیشن را در نظر داشته باشند تا مشکلی برای بارگزاری مطالب و بازی ها پیش نیاید.

این بروزرسانی در گوشی های آیفون مدل ۴ به بعد و همچنین گوشی هایی مجهز به سیستم عامل ۴/۴ به بالا قابل دریافت و نصب است.

لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.