۱۰ گجت که به داشتن یک خواب راحت کمک می کنند

اگر نمی توانید شب ها به طور منظم بخوابید و یا از مشکل بی خوابی و مشکلاتی از این دست مواجه هستید، گجت ها و اپلیکیشن هایی وجود دارند که برای کمک به خواب شما آماده اند!

کلیک- نداشتن خواب کافی می تواند منجر به عملکرد ضعیف در محل کار و زندگی، بد خلقی و حتی سیستم ایمنی ضعیف شود. بنابراین، شما به طور مداوم با استراحت خوب شبانه می توانید از این مشکلات جلوگیری کنید و خوشبختانه، گجت ها و اپلیکیشن هایی وجود دارند که دراین رابطه به شما کمک می کنند.

  1. Nora

با نوار های بینی و توپی های گوش خداحافظی کنید! شرکت مستقر در تورنتو به نام فناوری نورا معتقد است که یک راه حل برای حل مشکل خروپف پیدا کرده است. نورا یک ابزار فناوری غیر تهاجمی، بی سر و صدا و قابل حمل است. شما تنها یک قطعه از آن را بر روی یک سطح در نزدیکی تخت خود قرار می دهید و قطعه دوم  را در بالش خود می گذارید. سپس زمانی که دستگاه صدای خروپف را تشخیص دهد، پمپ های کوچک در بالش باد خواهد کرد و با به آرامی حرکت دادن بالش، خروپف به راحتی هر چه تمام تر متوقف می شود!
پیش بینی می شود این گجت در ماه نوامبر سال جاری به بازار عرضه شود، اما شما می توانید هم اکنون این محصول بسیار کارامد را با قیمت ۳۰۰ دلار پیش خرید کنید تا یک عمر خود را از شر صدای خروپف راحت کنید و نیز دیگران را خوشحال کنید!

bbwodeg

       ۲٫ NOX SLEEP LIGHT

موقع آن رسیده است تا آلارم گوشی هوشمند خود را غیرفعال کنید! در این جا یک سیستم بالینی به شما معرفی می کنیم که هدف آن کمک به شما است تا به طور طبیعی از خواب بیدار شوید!
با قرار دادن یک باند عظیم بر روی بالای تشک، این گجت الگوهای خواب، ضربان قلب، تعداد تنفس و مقدار جنب و جوش و تکان خوردن شما در خواب را اندازه گیری می کند.
داده های جمع آوری شده به یک برنامه متصل به لامپی که در کنار تخت خواب است فرستاده می شود تا نورپردازی مناسب و اقدامات مورد نیاز فراهم شود تا شما را به طور طبیعی از خواب ناز بیدار کند. علاوه بر این، این نور ظاهرا با تولید طول موج قرمز و اثر تسکین دهنده، میزان ملاتونین بدن را افزایش می دهد. نوکس را می توانید به صورت آنلاین و با قیمت ۱۴۹ دلار خریداری کنید.

bbwoaul

      ۳٫ CHRONA PILLOW INSERT

ممکن است این گچت در نگاه اول مانند یک بالش به نظر برسد، اما در واقع کاربردی بسیار فراتر از یک بالش برای افراد به ارمغان می آورد.
کرونا هر بالشی را به یک بالش هوشمند تبدیل می کند. این بالش با افزایش کیفیت خواب شما با اندازه گیری حرکات سر و نیم تنه به یکی از بهترین گجت های این عرصه تبدیل شده است.
این بالش هوشمند صداهای با فرکانس پایین را برای افزایش خواب عمیق شما ساطع می کند و با پخش صداهای با فرکانس بالاتر به شما در بیدارشدن راحت از خواب کمک شایانی می کند.
شما می توانید با پیش خرید این گجت با قیمت ۱۶۹ دلار، آن را تا ژانویه ۲۰۱۷ تحویل بگیرید.

bbwofda

      ۴٫ ۲BREATHE SLEEP MONITOR

اولین راه حلی که ما اغلب برای مقابله با استرس و اضطراب انجام می دهیم این است که نفس بکشیم. اما همین موضوع برای بسیاری از افراد آن قدر ها هم ساده به نظر نمی رسد!
۲breathe زندگی شما را آسان تر می کند. این گجت در واقع یک سنسور است که برای نظارت بر دم و بازدم شما طراحی شده، به صورتی که داده ها را به یک برنامه از طریق بلوتوث ارسال می کند؛ سپس، این نرم افزار تنفس شما را به صداهایی تبدیل خواهد کرد که کاربر را در انجام تمرینات تنفسی خواب آور کمک خواهد کرد.
قیمت این گجت ۱۷۹ دلار و ۹۵ سنت است.

bbwoyfu

      ۶٫ GLO TO SLEEP AND WAKE MASK

زمان آن فرا رسیده تا از ماسک خواب پنبه ای قدیمی خود دل بکنید و از این گجت دیجیتالی استفاده کنید که نه تنها به شما در به خواب رفتن آسان و راحت کمک می کند، بلکه در بیدار کردن شما از خواب نیز مهارت ویژه ای دارد!
این گجت با استفاده از یک نور آرام سعی در خواباندن شما و با استفاده از یک نور درخشان سعی در بیدار کردن شما از خواب دارد که می توانید آن را در نسخه های مختلف  از قسمت ۲۹٫۹۹ دلار تا $ ۳۹٫۹۹ دلار در وب سایت این شرکت خریداری کنید.

soundoasis

       ۷٫ SENSE SLEEP SYSTEM

این گجت ادعا می کند که جمع و جور ترین دستگاه نظارت بر خواب موجود در بازار است؛ شاید زیباترین آن ها نیز باشد!
با قرار دادن  این گجت بر روی میز کنار تخت خود و قرار دادن قرص خواب در بالش خود، این گجت روند خواب شما را کنترل می کند و خلاصه ای از اطلاعات مربوط به آن را جمع آوری می کند. از گرما، صدا، شفافیت، رطوبت، کیفیت هوا گرفته تا … . این گجت به شما این امکان را می دهد تا تمام جنبه های مربوط به خواب خود را شناسایی کنید و در راه بهبود آن ها تلاش کنید.

این گجت همچنین از یک صدای هشدار هوشمند بهره مند است که سازندگان آن ادعا کرده اند می تواند در بهترین موقع ممکن کاربر را از خواب روزانه یا همان چرت بیدار کند.

می توانید این گجت دوست داشتنی را از اینترنت با قیمت ۱۲۹ دلار تهیه کنید.

bbwox54

        ۸٫ UP3 BY JAWBONE

 این ردیاب مخصوص فیتنس کاربردی فراتر از شمردن قدم های برداشته شده در طول ورزش دارد! این گجت نه تنها فعالیت ها و سلامت قلب شما را کنترل می کند، بلکه خواب شما را نیز تحت نظارت قرار می دهد. در حقیقت، این گجت خواب شما را در سه مرحله عمیق، سبک و REM مورد اندازه گیری قرار می دهد. می توانید این گجت را در وب سایت سازنده به قیمت ۱۲۹٫۹۹ دلار خریداری کنید.

bbwoaup

        ۹٫ HUSH SMART EARPLUG

سر و صدا یکی از بدترین اخلالگران خواب است و گوش بند های سنتی نمی توانند رضایت کامل کاربران را در این زمینه تامین کنند و همیشه نارضایتی ها از سر و صدا از گوشه و کنار شنیده شده است.
این گجت به شما کمک کند تا از یا وجود همه حجم سر و صدا به راحتی بخوابید. در واقع، گجت مذکور با ترکیب صداهای آرامش بخش برای اطمینان از خواب آرام، خواب راحتی را برای کاربران به ارمغان می آورد. البته این گجت با یک اپلیکیشن در ارتباط است که اپلیکیشن وظیفه پخش صداهای آرامش بخش مختلف را در مقاطع متفاوت بر عهده دارد.

قیمت این گجت ۱۴۹٫۹۹ دلار اعلام شده است که می توانید آن را به صورت آنلبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *