ReCore را به مدت ۳۰ دقیقه رایگان بازی کنید!

بدون شک یکی از عناوین مورد انتظار سال میلادی جاری، بازی ReCore است که قبل از انتشار آن، طرفداران زیادی خواهان تجربه آن بودند. سرانجام چندی پیش نسخه نهایی این عنوان به صورت انحصاری برای دو پلتفرم ایکس باکس وان و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ عرضه شد. در زمان اوایل انتشار بازی، عنوان ReCore از مشکلات زیادی رنج می برد به طوری که بازیکنان و طرفداران این عنوان ویدیویی، اعتراضات زیادی در خصوص مشکلات فنی بازی کردند. کمپانی نامدار مایکروسافت به منظور افزایش میزان فروش بازی ری کور، دست به اقدام جالبی زده به طوری که تمامی بازیکنان سراسر جهان می توانند، نسخه نهایی بازی را تنها به مدت ۳۰ دقیقه به صورت رایگان تجربه کنند. این شرکت با انتشار جمله “اول بازی کنید، سپس پول آن را پرداخت کنید” این خبر را در فضای مجازی پخش کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، با اینکه از زمان انتشار بازی محبوب ReCore چیزی نگذشته است، کمپانی مایکروسافت تلاش می کند که میزان فروش و محبوبیت این عنوان ویدیویی را بیشتر و بیشتر کند. در طی یک اقدام تحسین برانگیز، مایکروسافت نسخه محدود ۳۰ دقیقه بازی ReCore را به صورت رایگان در دو شبکه ایکس باکس لایو و ویندوز استور قرار داد تا بازیکنان زیادی به سمت تجربه این بازی روند. در کنار عرضه این نسخه محدود، سازندگان بازی، بروز رسانی جدیدی را تحت عنوان “Several Key Updates” منتشر کردند تا ضمن رفع ایرادات و مشکلات فنی بازی، هیجان و جذابیت آن را افزایش دهند.

در حال حاضر شما هم می توانید با مراجعه به دو شبکه ایکس باکس لایو و ویندوز استور، نسخه محدود ۳۰ دقیقه ای بازی ReCore را دریافت کنید. جهت دانلود و مراجعه به صفحه بازی، بر روی این نوشته کلیک نمایید. همان طور که متوجه شدید، مایکروسافت با عرضه این نسخه، قصد دارد بازیکنان زیادی را به سمت تجربه بازی ReCore بکشد چرا که در این میان، برخی از گیمرها به این عنوان علاقه مند شده و نسخه کامل بازی را خریداری خواهند کرد. البته در طول تجربه ۳۰ دقیقه بازی، قطعا اچیومنت ها و امتیازات مختلفی جمع آوری می کنید که خوشبختانه در صورت خرید نسخه کامل بازی، تمامی این امتیازات، اچیومنت ها، سیوها و… در حساب کاربری شما ذخیره خواهند شد.

در کنار عرضه نسخه محدود ۳۰ دقیقه ای بازی ReCore، سازندگان بروز رسانی نسبتا بزرگی را تحت عنوان “Several Key Updates” منتشر کردند. هدف از انتشار این بروز رسانی، رفع ایرادات و باگ های موجود در بازی، افزایش پایداری و بهبود عملکرد آن می باشد. در حال حاضر، این بروز رسانی در دسترس قرار گرفته و شما می توانید آن را از شبکه Xbox Live و یا Windows Store دریافت و نصب کنید.

سازندگان بازی در خصوص بروز رسانی جدید ReCore اعلام کردند:

در این بروز رسانی جدید، سعی کردیم که میزان زمان لودینگ های بازی را کاهش بدهیم. صداگذاری بازی بهبود زیادی یافته و بیشتر از گذشته به واقعیت شباهت دارد. به علاوه، مشکلات فنی بازی از قبیل ایرادات موجود در سیوهای خودکار (Checkpoints)، برخورد موقعیت، اچویمنت ها و امتیازات، ایستگاه های بین راه و… در این بروز رسانی جدید برطرف شده اند.

recore

متاسفانه بازیکنان پلتفرم ویندوز ۱۰ بازی ReCore در زمان دریافت بروز رسانی جدید این عنوان ویدیویی، با مشکلاتی رو به رو هستند. بنا به مشکلات گزارش شده، شبکه ویندوز استور در زمان دریافت بروز رسانی جدید بازی، محتوای کل بازی را دوباره دانلود می کند و بازیکنان مجبور هستند که بار دیگر، کل بازی را از شبکه ویندوز استور دریافت کنند. کمپانی مایکروسافت که به سرعت از مشکلات کاربران خود با خبر شد، راه کار و روش حل مشکل پیش آمده را در بیانیه ای ارائه داد.

کمپانی نامدار مایکروسافت در این زمینه گفت:

آن دسته از بازیکنانی که عنوان ReCore را در رایانه های شخصی (پلتفرم ویندوز ۱۰) تجربه می کنند، در طول دریافت بروز رسانی جدید شاهد دریافت کل محتوای بازی هستند. هم اکنون فایل رفع این مشکل در دسترس قرار گرفت. البته توجه داشته باشید که که تمامی بازیکنان باید آپدیت سالانه سیستم عامل ویندوز ۱۰ (نسخه ۱۶۰۷ ویندوز ۱۰) را دریافت کنند. در غیر این صورت، مشکلات زیادی برای کاربران پیش خواهد آمد.

بازی ReCore در تاریخ ۱۳ سپتامبر سال میلادی ۲۰۱۶ مصادف با سه‌ شنبه ۲۳ شهریور ماه سال ۱۳۹۵ به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شد. از آن جا که کمپانی مایکروسافت سیاست های عرضه عناوین انحصاری کنسول ایکس باکس وان را تغییر داده و خواهان متحد ساختن پلتفرم ویندوز ۱۰ با کنسول نسل هشتم Xbox One است، این عنوان به لطف نرم افزار Xbox Play Anywhere برای دارندگان رایانه شخصی (فقط و فقط سیستم عامل ویندوز ۱۰) عرضه شد. منتقدان معتبر در نقد و بررسی بازی ReCore، نمرات چندان خوبی را به بازی نداده اند چرا که این عنوان نتوانست تمامی انتظارات را برآورده کند و قول های داده شده را عملی سازد. به عنوان مثال، وب سایت شناخته شده گیم اسپات نمره ۶ از ۱۰، وب سایت آی جی ان (IGN) نمره ۷٫۳ از ۱۰ را به بازی اختصاص دادند. به هر حال، کمپانی مایکروسافت با انتشار نسخه محدود ۳۰ دقیقه ای بازی و بروز رسانی های متعدد، ممکن است نظر بازیکنان را دوباره به سمت ReCore جلب کند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با ایده عرضه نسخه محدود ۳۰ دقیقه بازی ReCore چیست؟ آیا این اقدام کمپانی مایکروسافت، تاثیر به سزایی در فروش این عنوان ویدیویی خواهد گذاشت؟ شما از این فرصت پیش آمده استفاده خواهید کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در رسانه بزرگ کلیک به اشتراک بگذارید.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *