قشم ایر حمل گلکسی نوت ۷ در پروازهایش را ممنوع کرد

|
۰ دیدگاه
ممنوعیت حمل گلکسی نوت ۷ در پروازهای قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم در بخش‌نامه‌ای اعلام کرد حمل گوشی‌های موبایل گلکسی نوت۷ سامسونگ در پروازهای این شرکت ممنوع است.

به گزارش کلیک، پس از آن‌که گزارش‌هایی مبنی بر انفجار گوشی‌های گلکسی نوت ۷ منتشر شد، برخی از شرکت‌های هواپیمایی مهم، استفاده از این گوشی در پروازها را ممنوع اعلام کردند.

به تازگی و پس از گذشت مدتی این اقدام در ایران نیز صورت گرفته‌است. به نظر می‌رسد ایرانی‌ها اطمینان بیشتری به گوشی های گلکسی نوت ۷ داشته‌اند.

شرکت هواپیمایی قشم در بخش‌نامه‌ای اعلام کرد حمل گوشی‌های موبایل گلکسی نوت۷ سامسونگ در پروازهای این شرکت ممنوع است.

این شرکت در بخش‌نامه خود ذکر کرد “با توجه به اطلاعات دریافتی مبنی بر خطرزا بودن باتری گوشی‌های گلکسی نوت۷ که در مواردی منجر به انفجار و آتش‌سوزی گردیده است، بدین‌وسیله جهت پیشگیری از خطرات احتمالی پذیرش این نوع گوشی در جامه‌دان مسافرین و همچنین به‌عنوان بار غیرهمراه ممنوع اعلام می‌گردد.

مسافرینی که از این دستگاه به‌عنوان گوشی شخصی خود استفاده می‌نمایند لازم است قبل از ورود به هواپیما و تا زمان ترک هواپیما آن را خاموش نگه دارند.”

 

1 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.