اولین فایل ISO رسمی آپدیت Redstone 2 ویندوز ۱۰ وارد بازار شد

اگر ویندوز ۱۰ نصب کرده اید و قصد نصب آخرین بیلد از نسخه پیش نمایش آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ را دارید، اکنون زمان مناسبی برای انجام این کار است.

به گزارش کلیک، کسانی که عضو برنامه ویندوز اینسایدر هستند  می توانند نسخه پیش نمایش آپدیت Redstone 2 ویندوز ۱۰ را دریافت کنند. برنامه ویندوز اینسایدر به اشخاصی گفته می شود  که علاقه دارند تا نسخه های آزمایشی سیستم عامل ویندوز را تست کنند و سپس نظرات خود را با تیم برنامه نویس مایکروسافت در میان گذارند.برای اینکه شما به آخرین نسخه آزمایشی ویندوز دسترسی داشته باشید باید وارد سایت

Sign up to become a Windows Insider شوید. در ویندوز اینسایدر سه نوع سیستم وجود دارد که ما دوتای آن را به صورت مختصر توضیح می دهیم. حلقه سریع و حلقه ی کند، حلقه سریع به آن دسته از  کاربرانی گفته می شود که  به محض وجود نسخه جدید به آن آپدیت می شوند. ولی برای کاریران حلقه کند  به آن دسته از کاربرانی گفته می شود که هر چند بار یکبار بعد از بروزرسانی های حلقه سریع یکی از بهترین نسخه های آنها را دریافت می کنند. اگر بتوان برآوردی برای زمان رسیدن آپدیت به دست آنان کرد چنین باید برآورد کرد که چنانچه حلقه سریع ماهی ۳ بار آپدیت شود برای حلقه کند ۱ بروزرسانی که آخرین حلقه سریع باشد وجود خواهد داشت

اکنون مایکروسافت بیلد ۱۴۹۳۱ نسخه پیش نمایش آپدیت Redstone 2 ویندوز ۱۰ را در اختیار کاربران عضو حلقه کُند(Slow Ring ) گذاشته است، لازم است بدانید که این بیلد پیش تر تنها برای کاربران عضو حلقه سریع در دسترس بود. مطابق سنت معمول هنگامی که یک بیلد به حلقه کُند راه می یابد، فایل های ISO آن نیز  در اینترنت منتشر می شود، بنابراین اگر قصد نصب آخرین بیلد از نسخه پیش نمایش آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ را دارید، اکنون زمان مناسبی برای انجام این کار است.

در توضیح این بیلد جدید باید گفت هنگامی که بیلد ۱۴۹۳۱ در اختیار کاربران عضو حلقه سریع قرار گرفت، چندین باگ مختلف داشت، حالا با رسیدن این بیلد به حلقه کُند، برخی باگ ها برطرف شده اند و با یک نسخه نسبتاً پایدار تر روبرو هستیم.

windows insider

همچنین مایکروسافت به طور مشخص یک باگ اساسی را در اپلیکیشن Narrator و Groove Music برطرف کرده است و در همین روند مایکروسافت توانسته است مشکل استفاده از صفحه کلید در اپلیکیشن Settings را برطرف کند و حالا می توان از کلید Tab برای حرکت بین منوها و گزینه ها استفاده کرد.

باید گفت که این اولین فایل ISO رسمی است که برای آپدیت Redstone 2 منتشر می شود. برای دریافت فایل ISO این بیلد به وب سایت رسمی مایکروسافت مراجعه کنید.

خبرها حاکی از آن است که در حال حاضر به نظر نمی رسد مایکروسافت در ارائه بیلدهای جدید عجله ای داشته باشید و تیم توسعه Redstone 2 بیشتر بر روی دریافت بازخورد کاربران و رفع باگ ها تمرکز خواهد کرد. آپدیت Redstone ویندوز ۱۰ برای عرضه در بهار سال ۲۰۱۷ زمان بندی شده است و باید برای نصب آن تا آن مدت منتظر ماند.

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *