گوگل قابلیت جستجوی ناشناس را برای IOS ارائه کرد

برخی اوقات شما نیاز دارید چیزی را جستجو کنید و دوست ندارید در تاریخچه مرورگر گوگل شما لیست شود قابلیت جستجوی ناشناس گوگل این امر را برای شما میسر می‌سازد.

به گزارش کلیک،  مرورگر ناشناس گوگل کروم می‌تواند  به منظور حفظ  امنیت و حریم شخصی شما در زمان جستجو  بسیار مناسب باشد. این ویژگی جدید کروم (chrome) که در سیستم عامل  Ios به نرم افزار  Google search app شناخته می‌شود به شما امکان باز کردن مرورگر را تا دفعات بی‌شمار می‌دهد.

علاوه بر این، چنین ویژگی در گوگل کروم  به گونه طراحی شده که اگر شما این نرم افزار را ترک کنید و نیاز به جستجوی دوباره داشته باشید می‌توانید با استفاده از Touch ID آن را قفل کنید، همچنین دسترسی به این اطلاعات از طریق دستگاه‌های مشترک مانند ایپد تقریباً غیرممکن می‌باشد..

در ادامه گوگل می‌گوید تغییراتی که بر روی نرم افزار انجام داده موجب پایدارتر شدن آن، سازگاری بیشتر آن با Ios شده است  و همچنین قابلیت تماشای ویدیوهای یوتیوب توسط خود  نرم افزار افزوده است.

اگر شما نیز این قابلیت جستجوی ناشناس شرکت گوگل را مناسب میدانید، می‌توانید با فشار دادن آیکون جستجو مستقیم به آن وارد شوید.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *