گوگل: پیکسل را در ایران عرضه نمی کنیم

در حالی که خیلی از کاربران ایرانی در انتظار عرضه گوشی پیکسل بودند، گوگل اعلام کرد که قصد ندارد پیکسل را در ایران عرضه کند.

به گزارش کلیک، شرکت گوگل اعلام کرد که گوشی جدید پیکسل که کاملا توسط خود گوگل ساخته شده در ایران عرضه نخواهد شد.

قبل از این گوشی‌ ها و تبلت ‌های نکسوس که محصول مشترک گوگل و شرکت های دیگر بود نیز از طریق فروشگاه گوگل در دسترس نبودند اما تولید‌ کنندگان این محصولات مثل هواوی، ایسوس و ال جی آن را خود به ایران می ‌آوردند.

در حال حاضر با وجود اینکه گفته شده است که گوشی‌ های پیکسل توسط اچ تی ‌سی ساخته شده اند اما به نظر می‌ رسد این گوشی از طریق این شرکت ها توزیع نخواهد شد.

به پیشنهاد بخش پشتیبانی گوگل کسانی که قصد خرید این گوشی را دارند می توانند از بستگان یا دوستانشان در آمریکا یا سایر کشور هایی که عرضه کننده پیکسل هستند درخواست کنند که ثبت سفارش کرده و گوشی پیکسل را از آنجا برایشان ارسال کنند.

در حال حاضر گوشی‌ های پیکسل فقط در کشور های آمریکا، انگلیس، استرالیا، کانادا و آلمان به طور رسمی توزیع می ‌شود.

5 دیدگاه

 • از این نوع شرکته که برای مردم ما ارزش قائل نمیشن نباید خرید کرد.گوشیهای بهتری هست که میشه خرید.اپل و گوگل باید توسط مردم ایران تحریم بشن

 • سلام.
  ماشین و موتور و خیلی از وسایل برقی و … هستند که اصلان وارد بازار ایران نشدند و نمیشوند ولی هستند کسانی که قاچاق میکنن و وارد میکنن و بازم هستن کسایی که اون اجناس رو میخرند.
  پول زیادی داری بخر
  اگه داری با زحمت پول در میاری هر چقدرم وضعت خوب باشه یه زره فکر کن مقایسه کن .میبینی که به صرفه نیست با این پشتیبانیشون و حرفاشون و امکاناتش نسبت به سایر رقبا.
  یادمه موبایل n95 تازه معرفی شده بود و من میگفتم واااای عجب گوشیه و عاشقش شده بودم و در اخر خریدمش.
  به نظر من یه گوشی میان رده بگیرین چند سال نگه دارین بعد یکی دیگه بگیرید
  وگرنه الجی جی۳ پارسال قیمتش دو میلیون تومن بود.خخ الان اصلان نسلش منقرض شده نو ش تو بازار نیست و بسیاری از برند های دیگه.
  نوت ۴ پارسال خریدم ۲/۴۰۰ الان چی!!!!
  گوشی خوبیه نمیگم بد هست ولی تبلیغات بد چیزیه مغزتو شست و شو میدن با این رسانه هاشون و تو میزنه به سرت که باید بخرمش .در صورتی که باید منطقی فکر کرد
  چرا عاقل کند کاری که باز اید به کنعان غم مخور