وجود ۹۰هزار کانال فعال در یک شبکه اجتماعی

|
۰ دیدگاه
وجود ۹۰هزار کانال فعال در یک شبکه اجتماعی

امروزه حدود ۹۰ هزار کانال در یک شبکه اجتماعی رایج در کشور دایر است که از این بین حدود ۵۰ هزار کانال آن شکلی از رسانه دارد.

به گزارش کلیک، علی جنتی، وزیر ارشاد گفت: محتوای دیجیتال و تولید آن امروزه یکی از اولویت‌های جدی در حوزه فرهنگ‌سازی، فناوری و کارآفرینی است و حمایت از فناوران حوزه تولید محتوا باعث افزایش ثروت ملی خواهد شد.

جنتی اظهار داشت: از موارد ضروری برای رسیدن به توفیقات بیشتر در این زمینه، تدوین نقشه راه تولید محتوای فرهنگی دیجیتال کشور برای افق چشم انداز است.

وی اعلام کرد: امروزه حدود ۹۰ هزار کانال در یک شبکه اجتماعی رایج در کشور دایر است که از این بین حدود ۵۰ هزار کانال آن شکلی از رسانه دارد.

وزیر ارشاد افزود: بر اساس برآوردهای انجام شده روزانه یک میلیون مطلب غیرتکراری در این کانال بارگذاری می‌شود و مخاطبین این کانال‌ها به چند ده میلیون می رسند. این در حالی است که تعداد تیراژ و شمارگان تمامی روزنامه‌های سنتی ما حدود یک میلیون نسخه تخمین زده می‌شود و این موضوع نشانگر اهمیت و ضرورت موضوع تولید محتوای دیجیتال در جامعه است .

 

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.