اعلام تغییرات جدید توسط Rockstar در نسخه جدید بازی GTA 5

شرکت Rockstar  اعلام کرده موارد جدیدی را جهت بازی آنلاین به آخرین نسخه بازی GTA 5  اضافه خواهد کرد.

به گزارش کلیک ، هفته گذشته شرکت Rockstar  در آپدیت جدید خود ۱۳ وسیله جدید به این بازی افزوده که از عجیب ترین آنها میتوان به Daemon Custom motorcycle ،  Raptor  و نوعی هیولای سه چرخه عجیب نام برد که یافتن نام برای این وسیله کار دشواری است .

گفتنی است که با ارائه این آپدیت در ۲۴ اکتبر ، کاربران قادر خواهند بود علاوه بر داشتن وسایل نقلیه متعدد در بازی، مزایای دیگر را از جمله تخفیف ۵۰ درصدی RP  های داخل بازی برای آزاد کردن ویژگی شخصیت ها را نیز در دسترس داشته باشند.

علاوه بر آن تخفیف ۲۵ درصدی برای خرید مهمات و برخی تنظیمات خاص بازی ، خودرو ها  و یونیفرم مخصوص کاراکتر برای این مجموعه نیز در نظر گرفته شده است .

شرکت Rockstar  همچنین اعلام نموده که در ۱۷ اکتبر یه سری مسابقات را در این مجموعه برگزار خواهد کرد که بازکنان می‌توانند از خودرو های سوپر اسپرت داخل بازی و وسایل دیگر در این مسابقات شرکت نمایند که به مقام‌های اول تا سوم مقدار زیادی پول (مجازی) اعطا می‌گردد  و اشخاصی که تنها در مسابقه شرکت می‌کنند امتیاز RP آنها سه برابر خواهد شد.

در خاتمه شرکت Rockstar  بنا به درخواست زیاد کاربران قابلیت خرید املاک ۶ گانه را هم برای این نسخه در دسترس قرار داده است.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *