عرضه لنز جدید اولوکلیپ مخصوص آیفون ۷

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس برای عکس برداری با کیفیت بالا بسیار مناسب هستند و حالا با استفاده از لنزهای جدید اولوکلیپ، کاربران این دو مدل قادرند تا تصاویر ماکرو و واید انجل ثبت کنند.

به گزارش کلیک، شرکت اولو کلیپ (Olloclip) که پیشتر هم لنزهایی با کیفیت خوب و قابل قبول را برای آیفون تولید کرده بود، اکنون سه مدل مختلف از عدسی را برای آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس عرضه کرده است. این سه مدل که به نام های اولوکلیپ کور (Core)، اولوکلیپ اکتیو و اولوکلیپ ماکرو پرو شناخته می شوند، شامل یک سیستم بست لنز به نام اولوکلیپ کانکت هم هستند که به دوربین های پشت و جلوی گوشی آیفون وصل می شود. حتی مهم نیست اگر یک محافظ صفحه با ضخامت ۰٫۵ میلی متری داشته باشید.

لنزهای اولوکلیپ کور با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار شامل سه عدسی فیش آی (چشم ماهی) با دید نزدیک به  ۱۸۰ درجه، عدسی سوپر واید با زاویه دید ۱۲۰ درجه و عدسی ماکرو با بزرگنمایی ۱۵ برابر می باشد.

۱

بسته اولوکلیپ اکتیو با قیمت ۱۱۹٫۹۹ دلار شامل یک لنز اولترا واید، یک لنز ۱۵۵ درجه ای با عملکرد مشابه دوربین عادی، و یک لنز تله با قدرت زوم اپتیکال ۲ برابر است. هر دوی این بسته ها می توانند بر روی هر دو مدل آیفون ۷ آیفون ۷ پلاس که خود دارای قدرت زوم ۲ برابری است، استفاده شوند.

در نهایت، اولوکلیپ ماکرو پرو که تنها ۷۹٫۹۹ دلار قیمت دارد و دارای سه لنز ماکرو با بزرگنمایی های ۷، ۱۴ و ۲۱ برابری است.

تمام این بسته های جدید لنز اولوکلیپ به احتمال زیاد تا اواسط نوامبر به بازار می آیند. این لنز ها با کیف هایی از برند های دیگر سازگار نیست ولی شرکت کیف های سازگار با لنزها را تولید کرده که با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار قابل خریداری است. این محصولات علاوه بر وبسایت خود اولوکلیپ، بر روی وبسایت های اپل، بست بای و سایر وبسایت های از این دست هم وجود دارند.

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *