هکر ها به بازی بتلفیلد ۱ حمله کردند

طبق گزارش هایی قبل از اینکه بتلفیلد ۱ به طور رسمی عرضه شود هکرها با ارائه چیت هایی به استقبال این بازی رفته اند تا با هک آن خودی نشان دهند و سر و صدایی را در دنیای بازی به راه اندازند.

به گزارش کلیک، در حال حاضر بتلفیلد۱ قابل دانلود است و کاربران می توانند ۱ هفته قبل از تاریخ انتشار رسمی، این بازی را امتحان کنند. اما هنوز رسما این بازی منتشر نشده است.  با این وجود به نظر می رسد که هکر های ماهر به پیشواز این بازی رفته اند تا خودی نشان دهند و اسم و رسمی برای خود رقم بزنند.

به گزارش PC Gamer، یکی از گیمر های Battlefield 1 درباره تجربه ای که در لحظات ابتدایی این بازی داشته گفته است:

این اتفاق در مپ Amiens برایم افتاد. در حالت هجوم و دفاع. در قسمتی از گوشه مپ کشته شدم که می توانم بگویم کشتن من در آن زاویه غیر ممکن بود. لحظاتی از تعجب شوک زده شدم. اولین تجربه ام در این مپ بود که این اتفاق افتاد. با خود گفتم شاید یک لگ یا باگ بوده است که از آن خبر نداشته ام. اما برای دفعه سوم یا چهارم از دیواری تیر خوردم که نفوذ به آن امکان پذیر نبود و متوجه شدم که وال هک و چیت هایی برای بازی ساخته شده است.

این که چند نفر در حال حاضر به چنین چیت هایی دسترسی دارند مشخص نیست. اما بعضی معتقدند که این شکایتی نا به جا بوده و مورد حمایت قرار نگرفته است. اما گزارش هایی مبنی بر چیت و وال هک در نسخه بتا نیز به چشم می خورد.  آنچه مشخص است آمادگی هکرها برای حمله به هر بازی جدیدی  است که وارد بازار می شود.

نکته جالب اینجاست که چندی قبل، یک هکر با انتشار یک ویدیو، بخشی از کار خود برای هک این بازی را توضیح داده بود. در ساعات اولیه انتشار نسخه بتا نیز کمپانی الکترونیک آرتز نیز اعلام کرد که در زمانی مشخص ۱۳٫۲ میلیون گیمر از بازی به بیرون رانده شدند و دقیقا مشخص نیست که چند نفر از این تعداد، کاربر Pc بوده اند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *