حذف تمامی اپلیکیشن‌های آپارات از کافه‌بازار

|
۳ دیدگاه
حذف اپلیکیشن‌های آپارات از کافه‌بازار

حسام آرمندهی، مدیرعامل کافه‌بازار با تایید خبر حذف کلیه اپلیکیشن‌های آپارات از جمله آپارات، آپارات کودک و فیلمیو از روی کافه‌بازار؛ علت آن را دستور بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه عنوان کرد.

به گزارش کلیک، چند روز پیش خبر شکایت صدا و سیما از سرویس ویدیویی آپارات به گوش رسید و دیروز زمزمه‌هایی مبنی بر تعطیلی آپارات و حذف اپلیکیشن‌های این سرویس از روی سایت‌های رسمی ارایه‌دهنده نرم‌افزارهای موبایل در شبکه‌های اجتماعی رواج یافت. اما اکنون به نظر می‌رسد این شایعه‌ها کم‌کم دارند رنگ واقعیت به خود می‌گیرند.
حسام آرمندهی، مدیرعامل کافه‌بازار با تایید خبر حذف کلیه اپلیکیشن‌های آپارات از جمله آپارات، آپارات کودک و فیلمیو از روی کافه‌بازار؛ علت آن را دستور بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه عنوان کرد. صدا و سیما چندی پیش از آپارات به خاطر انتشار برخی محتوای انحصاری این سازمان شکایت کرده بود و مدعی شده آپارات نباید فیلم و دیگر محتوای پخش شده از کانال‌های مختلف صدا و سیما را روی سرویس‌های ویدیویی خود پخش کند.
آرمندهی، مدیرعامل کافه‌بازار در شبکه‌ اجتماعی خودش عنوان کرده پیگیر این موضوع هستند و شکایت خود را از این اتفاق به معاون ویژه دادستان کل کشور ارایه کردند چون این اتفاق تاثیرات بدی هم برای کافه‌بازار و هم برای آپارات و دیگر سرویس‌دهنده‌ها خواهد داشت. لازم به ذکر است هنوز خبر رسمی درباره دلایل حذف اپلیکیشن‌های آپارات از روی کافه‌بازار منتشر نشده است و آپارات نیز موضوع‌گیری رسمی نداشته است. باید منتظر ماند و دید دعوای رسانه‌ای صدا و سیما با آپارات بر سر حق پخش محتوا در روزهای آینده چه نتایجی در پی دارد تا دیگر سایت‌ها و سرویس‌دهنده‌ها نیز تعیین تکلیف شوند.

1 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

۳ دیدگاه

توسط: علی

صدا و سیما غلط کرد !

توسط: عکاس

اخه یعنی جی واقعا؟! الان مثلا تلوزیون امریکا و همه دنیا باید از یوتیوب شکایت کنن؟! خب اینم یه رسانه اس مثل یوتیوب، دیدن هیج کس دیکه تلویزون نمیبینه دیکه نمی دونن باید چیکار کنن به جای این کارا چهارتا برنامه خوب بسازین تا مردم نرن سراغ رسانه های دیگه،الان این بسته بشه پس فردا هم حتما میرن سراغ یوتیوب

توسط: حامد

مثل غول های تجاری دنیا(گوگل و …) که باهم درگیر میشن(شکایت بازی).اینا هم میخوان بگن ما هم آره. ما هم قانونی داریم کپی رایتی داریم و از این حرف ها D:

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.