آسفالت ۸ با ماشین های جدید آپدیت شد

|
۰ دیدگاه
Asphalt 8: Airborne update adds incredible new cars, multiplayer seasons and leagues

شرکت های سازنده بازی های موبایل  همواره سعی داشتند تا با ارائه تغییرات در آپدیت های خود بازیکنان را مجذوب محصولات خود کنند، در این میان شرکت Gameloft توانسته با ارائه بازی های با کیفیت و پشتیبانی خوب، جایگاه خود را در صدر این شرکت ها حفظ کند.

به گزارش کلیک، Asphalt 8 Airborne  یکی از محبوب‌ترین بازی های ماشین های مسابقه ای در دستگاه های تلفن همراه می باشد که طی سال ها پیشرفت و تغییرات انگشت شماری را به خود دیده است. رانندگان کهنه کار این بازی قالبا با به روز رسانی و آپدیت های شرکت Gameloft  که معمولا شامل خودروهای جدید و چند تغییر جدید می باشد،  آشنا هستند.

اگرچه این بار توسعه دهندگان این بازی، قابلیت بازی Multiplayer  و لیگ ها ی جدیدی را برای آخرین نسخه این بازی معرفی کردند که در آن  اساسا شما قادر خواهید بود در مقابل بازیکنان دیگر برای کسب امتیاز و بازکردن قفل جوایز در زمان محدود مسابقه، بهترین بازی خود را انجام دهید.

علاوه بر این، اگر به اندازه کافی مهارت داشته باشید می توانید به عنوان کسی که امتیاز بالایی کسب کرده است شناخته شوید و به لیگ های بالاتر راه یابید. به خاطر داشته باشید که هرچه شما در لیگ خود بهتر باشید، بیشترین جایزه را در انتهای فصل از آن خود خواهید کرد.

همان‌طور که انتظار می رفت، شرکت Gameloft چندین ماشین جدید مثل Falcon F7، سری ماشین های مسابقه ای مرسدس بنز  CLA 45 AMG و GT از سیتروئن و Icona Vulcano V12 Hybrid را اضافه کرد.

به طور کل، کارشناسان این بازی تأیید کردند که ماشینهای بیشتری به طور معمول اضافه خواهد شد، بنابراین برای مطمئن شدن از این موضوع  آپدیت بازی را مدام چک کنید.

هر سه نسخه از بازی  دارای بخش های جدیدی شده‌اند که بازیکنان می‌توانند بنا به میزان مهارت خود در آنها شرکت کنند. این بخش ها شامل  قسمت جدید R& D  و دو چالش جدید به نام   Enduro می باشد که هم اکنون در انتظار بازیکنان Asphalt 8:airborne هستند.

در آخر، Gameloft اعلام کرد در این به‌روزرسانی پیشرفت‌هایی مانند وضوح بیشتر، نورپردازی بهتر و استفاده از آهنگ های جدید مانند Rio   و Area 51  به چشم می‌خورد.

در پایین تصاویری از این بازی جذاب را شاهد هستیم :

airborne-2asphalt airbrone 8

asphalt airbrone 8۱

رضا اسماعیلیان
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.