بازی‌سازان تا 5 آبان فرصت دارند؛

آغاز پیش ثبت‌نام اعطای سرور حمایتی به بازی های آنلاین ایرانی

|
۰ دیدگاه
بنیاد ملی بازی های رایانه ای

یکی از برنامه‌ های جدید بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ ای در جهت حمایت از شرکت‌ های تولید‌کننده بازی‌ های آنلاین ایرانی، اعطای سرور با یارانه حمایتی به آن‌ ها است و بازی‌ سازان هم‌ اکنون می‌ توانند نسبت به پیش ثبت‌ نام اقدام نمایند. 

به گزارش کلیک، این سرورها که بر روی سیستم‌ های سخت‌افزاری با بالاترین کیفیت ممکن در داخل ایران ارائه می‌ شوند، به تیم‌ های بازی‌ ساز این امکان را می‌ دهد تا ضمن کاهش قابل توجه هزینه‌ های نگهداری بازی‌ های خود، تمرکزشان را بیش‌ از پیش روی توسعه محصول و جذب هرچه بیشتر مخاطبان معطوف کنند.

شایان ذکر است هزینه دریافتی بابت ارائه چنین خدماتی بسیار پایین‌ تر از تعرفه‌ های معمول است.

از آن جا که سیاست معاونت حمایت بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ ای در این طرح معطوف به حمایت از شرکت‌ ها و بازی‌ هایی است که علی‌ رغم بالا بودن کیفیت بازی‌ های‌شان نیاز به پشتیبانی در جهت کاهش هزینه‌ ها دارند؛ لذا این بسته تنها معطوف به پروژه‌ های تمام شده نیست بلکه پروژه‌ های در حال توسعه نیز می‌ توانند از این سرویس برخوردار شوند.

شرکت‌ های بازی‌ساز علاقه‌مند برای استفاده از این نوع بسته حمایتی، از امروز به مدت ۱۰ روز و تا پایان روز چهاشنبه ۵ آبان باید با مراجعه به سایت iranrate.ir ابتدا پروفایل شرکت خود را پر کرده و سپس با انتخاب گزینه «اعطای سرور حمایتی» نسبت به ثبت درخواست و نوع سرور درخواستی اقدام نمایند.

0 پسندیده شده
صدف عباسی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.