غوغای گوشی جدید Oukitel با باتری قدرتمندش

کمپانی چینی Oukitel در سال گذشته همه را با گوشی هوشمند جالب the K10000 شگفت زده کرد. این گوشی خاص دارای یک باتری بزرگ ۱۰ هزار میلی آمپر در درون خود بود، اما نقطه ضعف هایی هم داشت.

به گزارش کلیک، گوشی Oukitel K10000، با عرض ۲ سانتی متر نسبتا پهن و کلفت به شمار می رفت و به علت دارا بودن بدنه فلزی و باتری بزرگ، بسیار سنگین هم بود. همه این ها به کنار، شرکت سازنده تصمیم گرفت از پردازنده ای بسیار ضعیف ساخت مدیاتک، به همراه ۲ گیگابایت حافظه رم و ۱۶ گیگابایت حافظه ذخیره سازی در این گوشی استفاده کند.

حالا به نظر می رسد که این شرکت چینی تصمیم گرفته است تا به این نوع از گوشی های هوشمند فرصت دیگری دهد. احتمالا Oukitel به خاطر فناوری طراحی و باتری های منحصر به فرد خود، این امکان را می بیند که بتواند گوشی های نازک تر با باتری های بزرگ پیشرفته تر تولید کند.

گوشی هوشمند اندروید بعدی که Oukitel قصد دارد عرضه کند به نام K10000S شناخته می شود، و می توانید آن را یک نسخه بهبود یافته از مدل قبلی K10000 تصور کنید که در سال گذشته در ماه دسامبر وارد بازار شد. با این حال، K10000S جدید به احتمال زیاد باریک تر خواهد بود. هر چند آن هم با باتری معروف ۱۰۰۰۰ میلی آمپر مشابه می آید. این گوشی در حال حاضر از ویژگی های مواد چرم مانند در پشت و فلز کمتر بهره می برد، بنابراین آن را مانند یک گوشی خاص می توان در نظر گرفت.

اگر چه نمی توانیم باور کنیم که K10000S یک گوشی رده بالا خواهد بود، اما قطعا بازار بزرگی برای این چنین گوشی های هوشمند با باتری های بزرگ وجود دارد. انتظار می رود که K10000S در تاریخ ۱۸ اکتبر به صورت رسمی رونمایی شود و چند هفته بعد امکان پیش سفارش آن وجود داشته باشد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *