قهرمانی تیم رباتیک دانشجویی ایران در مسابقات چین

|
۰ دیدگاه
قهرمانی تیم رباتیک دانشجویی ایران در مسابقات چین

تیم دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی با ۵دانشجو و یک سرپرست تیم به این مسابقات اعزام شد که در نهایت با خلاقیت، پشتکار و برنامه ریزی دقیق موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

به گزارش کلیک و به نقل از دانشگاه خواجه نصیر، حمید رضا تقی راد، سرپرست تیم اعزامی دانشجویان به چین گفت: تیم رباتیک عمود پرواز گروه رباتیک ارس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در مسابقات بین‌المللی IMAV16 چین مقام قهرمانی را کسب کرد .

تقی راد افزود: پس از تیم دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، تیم مکزیک مقام دوم و پس از آن تیم دانشگاه دلفت هلند مقام سوم را کسب کرد.

وی ادامه داد: این مسابقات از سطح علمی خوبی برخوردار و رقابت تیم‌ها فشرده بود تا حدی که پیش بینی نتایج تا قبل از اعلام رسمی آن برای تیم‌های طراز اول بسیار دشوار بود .

او اظهار داشت: در این مسابقات خودگردان کردن حرکت ربات‌ها و تهیه نقشه سه بعدی مکان همزمان با حرکت هوشمند ربات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود .

تقی راد بیان کرد: تیم دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی با ۵دانشجو و یک سرپرست تیم به این مسابقات اعزام شد که در نهایت با خلاقیت، پشتکار و برنامه ریزی دقیق موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.