شکایت عجیب سامسونگ از یکی از گیمرهای GTA 5

جنجال خبر انفجار موبایل های گلکسی نوت ۷ پایانی ندارد و این بار پای این ماجرا به بازی های ویدئویی هم کشیده شده است.

به گزارش کلیک، یکی از ویدئوهای بازی‌بازان، مادی که  در آن بمب‌های Grand Theft Auto V را به گوشی همراه Samsung’s Galaxy Note 7 تغییر می‌دهد پرسروصدا شد. این فرد ویدیویی از ماد خود برروی یوتیوب پخش کرد که باعث شد سامسونگ به‌صورت رسمی از او شکایت کند.

در توضیح ماد باید گفت که ماد بسیار ساده است و تنها از نظر ظاهری تغییری در بازی ایجاد می‌کند در این ماد هم  شما Note 7 را پرتاب می‌کنید و می‌ترکد. این ماد کنایه‌ای به  خبرهای گوشی Note 7 است که اخیرا بخاطر داغی بیش از حد و انفجارش فشار رسانه‌ای بالایی را به‌سمت خود جذب کرده است.

gta 5 samsung galaxy note 7

پس از انتشار ویدیوی این ماد برروی یوتیوب سامسونگ درخواست برداشته شدن ویدیوی مربوطه را دارد علت این کار این است که سامسونگ ادعا می‌کند می‌تواند برروی محصولش تاثیر منفی گذاشته و تبلیغات کذب را انتشار دهد. این ویدیو هم‌اکنون از روی سرورهای یوتیوب پاک شده است اما ماد همچنان قابل دریافت است. ویدیوهای دیگری نیز از تغییر بمب‌ها به Note 7 در فضای مجازی موجود است که باید دید آیا سامسونگ در پی  شکایت از آن‌ها هم خواهد بود یا نه؟

بازی Grand Theft Auto V  هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴،‌ پلی استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان است. راک‌استار که سازنده این عنوان است، جدیدترین بازی خود یعنی Red Dead Redemption 2 را در دست تهیه  دارد که در پاییز ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نسل هشتم انتشار خواهد یافت.

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *