قابل تعویض بودن تمام قطعات گوشی Pixel XL به جز صفحه نمایش آن

|
۰ دیدگاه

به گفته کارشناسان گوشی Pixel XL گوگل دارای قابلیت تعمیر پذیری و تعویض قطعات بالایی است ولی این موضوع در مورد صفحه نمایش آن صدق نمی کند.

به گزارش کلیک، سایت iFixit در زمینه میزان سادگی تعمیر گوشی Pixel XL گوگل، امتیاز متوسط ۶ از ۱۰ را به آن اختصاص داده است، چرا که صفحه نمایش آن به خوبی مونتاژ نشده است. با این حال، این گروه پس از بازکردن پرچمدار جدید گوگل، قطعات ماژولار بسیاری را یافته است که به راحتی تعویض می شوند. همچنین آن ها متوجه شده اند که شرکت HTC همکاری بسیار خوبی با گوگل داشته و تنها روی قطعاتی که خودش در ساخت آن ها دخیل بوده علامت شرکتش را درج نموده است. تنها نشانه ای که از دخیل بودن این شرکت در ساخت گوشی XL گوگل دیده می شود، درج لوگوی HTC روی باتری این دستگاه است. باتری Pixel XL در مرکز یک صفحه قرار دارد که برای خارج کردن آن کافیست آن را به بیرون بکشید.

در هر صورت گوشی Pixel XL از یک باتری ۱۳٫۲۸ وات بر ساعت بهره مند است که از باتری آیفون ۷ پلاس (۱۱٫۱ وات بر ساعت) بسیار بهتر و نسبت به باتری گوشی S7 Edge سامسونگ (۱۳٫۶۸ وات بر ساعت) اندکی ضعیف تر است. این گوشی در قسمت پشتی از یک دوربین ۱۲٫۳ مگاپیکسلی و حسگر اثر انگشت استفاده می کند و دارای قابلیت های جذاب بی شمار دیگری نیز هست.

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.