HTC با نمایندگی رسمی به ایران برمی‌گردد

|
۱ دیدگاه
اچ‌تی‌سی با نمایندگی رسمی به ایران برمی‌گردد

از ۱۵ روزه آینده با پایان تمام کارها با وزرات‌خانه‌های مربوطه، فعالیت رسمی‌ HTC در  ایران طبق قوانین وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران با نمایندگی توزیع و گارانتی شرکت سامتل آغاز می‌شود.

به گزارش کلیک، پس از مطرح شدن طرح رجیستری، برندهای مطرح موبایل و نمایندگی های آن‌ها توجه‌های زیادی را به خود جلب کردند.

این موضوع حتی تا آن‌جا پیش رفت که برخی خبرگزاری‌ها اعلام کردند که به‌جز دو برند چینی و کره‌ای هیچ یک از برندهای گوشی در ایران نمایندگی مستقیم ندارند و دو برند از معروف‌ترین موبایل‌ها شامل سونی و اچ‌‌تی‌سی حتی نمایندگی ندارند.

بر طبق همین خبرهای منتشره آخرین مجوز واردات شرکت پرشین سلوکام قشم، نماینده سابق اچ تی سی در ایران نیز که با نمایندگی غیر مستقیم و از طریق کشور واسطه امارات واردات انجام می‌داد تا نهم اردیبهشت ماه ۹۵ بوده و منقضی شده است.

نیکیتاش گلیکاس مدیر منطقه ای اچ تی سی در این خصوص اظهار داشت: در سال گذشته HTC سه توزیع کننده در ایران داشت اما اکنون دفتر رسمی و نماینده رسمی در ایران دارد.

گلیکاس بیان کرد: تمامی نامه نگاری‌ها در کمپانی اچ‌تی‌سی انجام شده و منتظر تایید سفارت هنگ کنگ هستیم، از ۱۵ روزه آینده با پایان تمام کارها با وزرات‌خانه‌های مربوطه، فعالیت رسمی‌ HTC در  ایران طبق قوانین وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران با نمایندگی توزیع و گارانتی شرکت سامتل آغاز می‌شود.

مدیر منطقه‌ای اچ‌تی‌سی گفت: پس از امکان‌پذیر شدن نقل و انتقالات مالی، دفتر رسمی HTC را در تهران تاسیس خواهیم کرد.

وی افزود: در حال حاضر دولت ایران در راستای مبارزه با کالای قاچاق، با جدیت از ورود کالای قاچاق به کشور جلوگیری می‌کند، پیش از این میزان کالای غیررسمی اچ‌تی سی که به ایران وارد می‌شد از واردات رسمی بیشتر بود که اگرچه آن کالا نیز موبایل اچ‌تی سی‌ است اما برای شبکه و بازار ایران تولید و آزمایش نشده است.

سامان کاویان، مدیرکل اچ‌تی‌سی در ایران، تاکید کرد: شرایط برای امکان‌پذیر شدن تراکنش های مالی در ایران روبه‌بهبود است و تا زمان فراهم شدن این امکان و تاسیس دفتر رسمی HTC در تهران، کارهای تجاری این شرکت در ایران از طریق دفتر حافظ منافع اچ‌تی‌سی در کشور ایران انجام می‌شود.

1 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: علی امینی

نه تنها برند های نامعتبر بلکه برند های معروفی همچون آیفون نیز به صورت قاچاق وارد کشور می ‌شود.

چرا من تاحالا فکر میکردم اپل اسم برند هستش!!!

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.