اپراتور سوم خبر داد، صرفه‌جویی پنج میلیون یورویی با شبکه توزیع محتوای داخلی

|
۰ دیدگاه
اپراتور سوم خبر داد: صرفه‌جویی پنج میلیون یورویی با شبکه توزیع محتوای داخلی

اپراتور سوم ارتباطی کشور از صرفه جویی ۵میلیون یورویی با راه‌اندازی شبکه توزیع محتوا توسط این اپراتور خبر داد.

به گزارش کلیک، سیدمجید صدری، مدیرعامل اپراتور سوم گفت: اپراتور سوم تلفن همراه برای تامین زیر ساخت مورد نیاز خود در زمینه محتوا از پتانسیل بومی و شرکت دانش بنیان یکی از دانشگاه‌های تراز اول کشور استفاده کرده است.

صدری افزود: بدین ترتیب استفاده از شرکت خارجی که هزینه‌ای برابر ۵ میلیون یورو برای تامین محتوای چند رسانه‌ای فیلم، کلیپ، سریال و کانال‌های تلویزیونی به شرکت تحمیل می‌کرد حذف شده است.

وی اظهار داشت: پیش از این سیستم مورد نیاز در کشور موجود نبود و این شرکت دانش بنیان با حمایت رایتل برای اولین بار در کشور نسبت به طراحی و ساخت آن اقدام کرده و موفق شد و از این پس می‌توان با استفاده از سیستم داخلی برای توزیع محتوا استفاده کرد.

مدیرعامل رایتل افزود: اپراتور سوم در حال حاضر برخی پورتال‌ها را با استفاده از بستر این شبکه راه‌اندازی تجاری کرده است و نصب و راه‌اندازی این سامانه به شرکت‌های تولیدکننده محتوا همانند شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در زمینه تولید محتواهای چندرسانه‌ای، سریال و یا فیلم‌های سینمایی کمک می‌کند تا محتواهای چندرسانه‌ای و فرهنگی خود را با استفاده از شبکه رایتل در معرض استفاده از عموم مشترکین این اپراتور قرار دهند و فضای کسب و کار جدیدی شکل بگیرد.

 

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.