علاقمندی آلکاتل به همکاری با اپراتورهای ایران

|
۰ دیدگاه
علاقمندی آلکاتل به همکاری با اپراتورهای ایران

نوکیا از یک‌سال پیش با همراه اول و ایرانسل همکاری دارد و اخیراً که نوکیا شرکت آلکاتل را خریداری کرده آلکاتل نیز علاقه‌مند به همکاری با شرکت‌های ایرانی است. 

به گزارش کلیک، محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با هیأتی اعزامی از کشور فنلاند به منظور هماهنگی برای سفر رئیس‌جمهور فنلاند به ایران دیدار کرد. فردا قرار است چهار سند همکاری بین ایران و فنلاند در جریان سفر رئیس‌جمهور فنلاند به ایران امضا شود.

در این دیدار، پس از معرفی شرکت‌های حاضر آمادگی اپراتورهای تلفن همراه اول، ایرانسل و رایتل و شرکت‌های شاتل و مبین برای همکاری با شرکت‌های فنلاندی اعلام شد.

همچنین در این دیدار اعلام شد که نوکیا از یک‌سال پیش با همراه اول و ایرانسل همکاری دارد و اخیراً که نوکیا شرکت آلکاتل را خریداری کرده آلکاتل نیز علاقه‌مند به همکاری با شرکت‌های ایرانی است.

وزیر ارتباطات نیز در این دیدار با اشاره به خریداری آلکاتل از سوی نوکیا گفت:‌ با این اقدام فعالیت نوکیا برای همکاری جامع‌تر خواهد شد و سندی که فردا درباره آی‌سی‌تی بین دو کشور به امضا می‌رسد، در توسعه بیشتر روابط بخش خصوصی میان ایران و فنلاند مؤثر خواهد بود.

واعظی تأکید کرد: مذاکرات انجام شده بین شرکت‌های ایرانی و فنلاندی بدون روابط بانکی امکان‌پذیر نیست، اگرچه بر آن اصرار نداریم، زیرا در این برهه زمانی شرکت‌های ایرانی با پیشنهادات بسیاری روبه‌رو هستند و همکارانی را انتخاب می‌کنند که بیشتر خواسته‌هایشان را برآورده کنند.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.