تازه‌ترین خبرها از وضعیت پاساژ علاالدین

|
۰ دیدگاه
تازه‌ترین خبرها از وضعیت پاساژ علاالدین

شورای شهر مصرانه پیگیر تخریب طبقه اضافی این پاساژ است و حکم تخریب امشب و فردا اجرا می شود.

به گزارش کلیک، مهدی چمران، رییس شورای اسلامی شهر تهران درباره تخریب پاساژ علاالدین گفت: دو سال است که دستور تخریب صادر شده است. از مشاور هم استفاده شده، سازمان مهندسی هم تایید کرده است اما برای تخریب مقاومت صورت گرفته است.

رییس شورای اسلامی شهر تهران افزود: امروز در جلسه ای که برای تخریب داشتیم گفته شد که اگر تخریب صورت گیرد طبقات پایین که بالا قرار گرفته است اگر تخریب شود طبقات پایین‌تر از خدمات بازمی‌مانیم.

چمران ادامه داد: تعدادی مغازه تجاری اطراف تخریب شده است و در خواست کرده‌ایم که ادامه تخریب انجام شود و ظرف امشب و فردا باید حکم تخریب برسد تا تخریب طبقه اضافی انجام شود.

وی توضیح داد: شورای شهرمصرانه پیگیر است که تخریب هرچه سریعتر صورت گیرد اما در حال حاضر صاحب ساختمان برای تخریب مقاومت می‌کند اما تاکید شورای شهر بر این است که قانون باید اجرا شود.

نصرالله آبادیان، شهردار منطقه ۱۱ نیز بیان کرد: در اجرای ماده ۱۰۰ که به تایید قوه قضائیه نیز رسید، تخریب مازاد ساختمان در دست اجرا بود که بعد قرار شد جلسه شورای تامین تشکیل شود که این جلسه نیز برگزار شد و آمادگی کامل برای تخریب وجود دارد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.