دختر ایرانی، هکر کلش‌‌آف‌کلنز

|
۳ دیدگاه
دختر ایرانی، هکر کلش‌‌ آف‌ کلنز

پلیس فتا دختر جوان هکر اکانت بازی کلش‌آف کلنز یک بازی‌کن حرفه‌ای بالای این گیم که قصد اخاذی داشت را شناسایی و دستگیر کرد. 

به گزارش کلیک، سرهنگ جواد جهانشیری، رییس پلیس فتا خراسان رضوی گفت: در پی مراجعه مردی جوان به پلیس فتا و طرح شکایت مبنی بر هک جیمیل شخصی‌اش و اخاذی برای در اختیار قرار دادن رمز جیمیل توسط خانمی‌جوان، پرونده تشکیل و موضوع در دستور کار تیمی ‌از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
به گفته سرهنگ جهانشیری در بررسی اظهارات شاکی پرونده مشخص شد این فرد مدت ۲ سال است که بازی کلش اف کلنز را در گوشی هوشمند خود نصب و به سطح بالایی از این بازی دست یافته و به سفارش دوستانش آگهی فروش آن را در سایت دیوار گذاشته و در این رابطه مشتریانی نیز از سراسر کشور با وی تماس گرفته و درخواست خرید بازی را داشتند که در آخرین ارتباطی خانمی‌ برای خرید تماس گرفته است. پس از آن سطح دسترسی فرد به جیمیل شخصی‌اش محدود و در نهایت متوجه می‌شود که قادر به استفاده از بازی کلش و سایر شبکه اجتماعی تلگرام و اینستاگرام و… نیست.
جهانشیری اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا با یک سری تحقیقات فنی متهم ۲۶ ساله را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به پلیس فتا احضار کردند.
وی اضافه کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف و اظهار داشت با توجه به مهارتی که حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و بسترهای اینترنت پیدا کرده با فریب از افرادی که سطح بازی بالایی دارند اطلاعات حساب کاربری افراد را بدست آورده و با تغییر پسورد سطح دسترسی آنها را قطع و با ارسال پیامی‌در برابر درخواست وجه از آنها می‌خواسته تا با پرداخت رقم مذکور، گذرواژه را در اختیار وی بگذارد.
جهانشیری با اشاره ادامه تحقیقات از متهم برای کشف دیگر کلاهبرداری احتمالی به کاربران جیمیل توصیه کرد: جهت پیشگیری از رویدادهایی نظیر کلاهبرداری فوق چنانچه کاربران از ثبت نام دو مرحله‌ای استفاده و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام‌رسان‌های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس یا ایمیل این پلیس به آدرس گزارش کنند.

5 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

۳ دیدگاه

توسط: سعید

به این که نمیگن هک کردن . این کلاهبرداریه و هک کردن حساب نمیشه

توسط: Milad4321

ایشون هکر نیستن دورزدن جمیل هستش نویسنده لطف کنه اسمش رو از هکر به دور زدن جمیل ثبت کنه هکر برنامه نویسی نکرده که هک کنه جمیل و که واقعا چه

توسط: hojat120

نویسنده این مقاله بهتره کمی در مورد دسته بندی های هکر ها مطالعه بکنه ….. این دختره جوجه هکر هم به حساب نمیاد

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.